Wpis z mikrobloga

@iEarth: duże "doświadczenie" u mężczyzny świadczy o tym, że umie postępować z kobietami, ma gadkę, wygląd, zasoby lub wszystko na raz

duże "doświadczenie" u kobiety świadczy tylko o tym, że łatwo ją przelecieć xD

facet który zaproponuje seks jeżeli nie ma tych atrybutów może zostać zwyczajnie wyśmiany lub jeżeli brak mu tych atrybutów może nigdy nie doświadczyć seksu za który nie zapłaci

kobieta nawet ze znaczną nadwagą, znaczną niepełnosprawnością lub znacznymi
@Sprus: to standardowa dyskusja jaka się tu przewija non stop i wkładając kij w mrowisko poprzez zaczepke, mogłam się spodziewać takiej odpowiedzi, tylko nie spodziewalam sie, ze sie tak rozpiszesz, a nie zamierzam brac dalej udziału w tej standardowej przepychance po raz 50. Czas zweryfikuje jak bedzie.

I to tyle z mojej dyskusji w tym baicie, bo szkoda nerwów. Wszystkiego dobrego! ;)

@Goronco: ( ͡~ ͜ʖ ͡°
bede odbierac powiadomienia do jutra. XD


@iEarth: Będziesz, to pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Być może są serwisy z takimi babami jak tu są przegrywi, nie chce się przekonywać, nich idą tam masochiści, ciekawe ile wytrzymają, ja już 3 rok lecę na wykopie, chyba to po prostu lubię, normalna też nie jestem xD
to standardowa dyskusja jaka się tu przewija non stop i wkładając kij w mrowisko poprzez zaczepke, mogłam się spodziewać takiej odpowiedzi, tylko nie spodziewalam sie, ze sie tak rozpiszesz, a nie zamierzam brac dalej udziału w tej standardowej przepychance po raz 50. Czas zweryfikuje jak bedzie.


@iEarth: łatwiej było napisać... nie mam żadnych logicznych ani merytorycznych argumentów przeciwko temu co napisałeś bo prawdopodobnie masz rację

poza tym... zawsze piszesz komentarze w
wracaj cycki oglądać. Twierdzenie że chad 9-10 obraca wszystko, łącznie z paszczurami 5/10 to zwykłe obrażanie mężczyzn i twoja przegrywowa wyobraźnia.


@arinkao: skąd w tobie tyle jadu wycelowanego w moją osobę?

co ten tekst "wracaj cycki oglądać" wnosi merytorycznego do dyskusji? sprowadzasz dyskusję do poziomu szamba i nie mam zamiaru brać udziału w niej w takim tonie

jeżeli masz coś do napisania merytorycznego, logicznego i popartego jakimikolwiek argumentami to zapraszam, ale