Wpis z mikrobloga

Obrzydlistwo francuskich firm to nie tylko Leroy Merlin czy Auchan, ktore w najlepsze robia sobie interesy w kraju ruskich faszystow. Dzisiaj przedstawiam wam ostatnie dzialania Bonduelle i namawiam do jak najszerszego rozpropagowania i komentowania tych informacji na wszelkich kanalach spolecznosciowych.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0T7btJQu6ExPDeuZ2fVEmYa8SVU6etJDERH2nnRDe9VKzf3Se3rugKwejVenxgtJhl&id=10008714327405

#wojna #polska #rosja #rosjawstajezkolan #ukraina #afera #bekazpodludzi #swiat #europa #ekonomia #gospodarka
Pobierz stefan-dzierzynski - Obrzydlistwo francuskich firm to nie tylko Leroy Merlin czy Auch...
źródło: comment_1672620585CwxupN4jaYGcgxtrPkSyd2.jpg
  • 18
@stefan-dzierzynski:
#!$%@?ć #!$%@?ć nic się nie bać.

O ile zaawansowywany przemysł wychodzący z Rosji faktycznie im gospodarkę załamuje, to mam mieszane uczucia do wyjścia takiego McDonald's czy KFC, skutkuje to zastąpieniem szyldu i teraz zamiast kapitału z zagranicy który profity sobie eksportował na zachód rosną ich własne korpo fast-foody bez konkurencji.
McDonald's czy KFC, skutkuje to zastąpieniem szyldu i teraz zamiast kapitału z zagranicy który profity sobie eksportował na zachód rosną ich własne korpo fast-foody bez konkurencji.


@Deykun: Nie wiem jak rozwiązano kwestie know-how i dostawców- zakładam, że nowy właściciel musiał ogarniać wszystko właściwie od początku i produkt końcowy nie jest tak dobry lub w korzystniejszej cenie (choć to możliwe, mcd czy zwłaszcza gównokfc wygrywają nie jakością, ani ceną, tylko lokalizacją). Natomiast
@Agemaker groszek to samo. Kupiłem na święta do sałatki jakiś lidlowy i musiałem cały #!$%@?ć. Ani smaku, ani koloru.


@Misiopysioo: markowy drogi groszek zamieniłeś na "jakiś lidlowy" i wielkie zdziwienie. Tylko to nie świadczy o tym, że Bonduelle jest najlepszy, czy jedyny dobry, a o tym, że ten lidlowy jest #!$%@?. Masz choćby Dawtona (100% polska firma) ich produkty są niewiele droższe od sklepówek, a jakość jest git.
Przynajmniej nie jakieś