Wpis z mikrobloga

@Fox7er: Ponumerowane, ale bez żadnej kolejności:
1. Starfield, chociaż znając Bethesdę to będzie grywalny rok po premierze (obym się mylił),
2. Spider-Man 2 to raczej pewniak, że będzie dobra zabawa,
3. Dead Space bo za małolata umknął mi i pomimo tego, że mam wszystkie części na kilku platformach, to nigdy nie ograłem, a teraz to już poczekam tę chwilkę na remake,
3. Company of Heroes 3, bo w RTSy
@Fox7er:
Gothic Remake - wiadomo dlaczego
Homeworld 3 - lata temu dużo godzin spędziłem w Homeworld 2
KSP 2 - jedynka to jedna z moich ulubionych części
DLC do FNaF Security Breach - lubię tę markę, więc chętnie zagram w coś nowego
@Fox7er: Hogwarts Legacy, SW Jedi Survivor, Resident Evil 4, Marvel's Spider-Man 2 no i Marvel's Wolverine oraz Suicide Squad Kill the Justice League o ile wyjdą w tym roku.
Yakuza(czy raczej na ten moment Like a Dragon) Ishin i Gaiden, Resident Evil 4, Gothic Remake, AC Mirage(chociaż z tym poczekam na promki) i właściwie na ten moment tyle
@greven: Też jestem mega ciekawy VR2. Miałem niby brać 1, ale technologicznie było to dla mnie jeszcze za mało. Aczkolwiek tutaj interesuje mnie raczej gra w trybie siedzącym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fox7er: Mam PSVR i tryb kinowy jest super, ale na pierwszym PSVR komfort zabija rozdzielczość. Dlatego bardzo jestem ciekaw jak rozwiążą granie w zwykle gry w trybie kinowym/oglądanie filmów w tym trybie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fox7er: na nic nie czekam, bo mam takie zaległości do ogrania, że najpierw te gry muszę skończyć, a jak w międzyczasie ceny spadną do stówki na olx to będę polował na:

Hogwarts Legacy
Black Myth Wu Kong
Resident Evil 4
Stalker 2
Frakcje TLOU

A jak uda mi się kupić remaster spider-mana z dodatkiem w okazyjnej cenie, to wtedy zapoluje na część drugą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fox7er:

Diablo 4
Baldur's Gate 3
Starfield
PS5 update do Fallout 4

Oprócz tego z zainteresowaniem przyglądam się tym 2 tytułom:

The Wayward Realms
Crimson Desert

Możesz ich krótki opis obejrzeć tutaj (w opisie są linki do konkretnych momentów w wideo).