Wpis z mikrobloga

Ej Team Xd bo ja wiem, że niektórzy tu z was wchodzą. Wy serio wierzycie w to co mówicie na tym filmie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie osiągnęliście totalnie niczego a już zwłaszcza sami i to nie jest wina tego, że ''nie mieliście lidera'' bo na kanale który ma bańkę spokojnie każdy film powinien robić co najmniej kilkaset tysięcy większość waszych filmów miała problem żeby 50k przekroczyć z takimi plecami to żałosne jest. Dziewczyny będą jechać przez jakiś czas na wyglądzie i stulejarzach jak Klaudia na streamach bezkręgowca, ale z czasem nawet i to się ludziom znudzi bo przyjdą nowe a wy dalej nie będziecie mieli pomysłu na siebie i każdy o was zapomni. Gry na twitchu oryginalne xD robienie muzyki życzę powiedzenia może 30k wyświetleń styknie z tą rozpoznawalnością xD
#famemma #friz #teamx
Cztero0404 - Ej Team Xd bo ja wiem, że niektórzy tu z was wchodzą. Wy serio wierzycie...

źródło: comment_1672598189e8xMJMWq5GiTLyifBs5bfy.jpg

Pobierz
  • 6
@dzaga24: Tutaj największy problem jest taki (przynajmniej w moim odczuciu gdzieś tam), że ktoś tam widzi iż Julii Żugaj się udało jakkolwiek samej i zaraz będą chcieli zrobić następne Julie Żugaj z tych lasek tylko, że tym razem to się nie uda bo model biznesowy już jest wypalony. Czy będzie team x 4 pewnie tak, bo nie wierzę, że kanał z bańką tak sobie zostawią aczkolwiek biorąc pod uwagę, że oni
@Cztero0404: Tylko, że Żugajowa jest bardziej inteligentna i w cholerę pracowita. Wkurza mnie jej przesłodzony wizerunek, rozwalały ceny bransoletek i gumek do włosów, ale ona po prostu robi swoją robotę. Doi dzieciaki dobrze grając.
Spotlight miał farta z nią i Sheo, bo agencja ma tendencję do brania w większości mało inteligentnych osób, bez jakiejś osobowości, chyba głównie że im wyglądem pasują, nie kumających zasad gry. Gdyby do Team X 2 nie
@philosophy: Moim skromnym zdaniem na przykład Team xD3 mógł przerosnąć nawet ten drugi, ale potrzebne było inne podejście zarówno ze strony osób w nim będących jak i osób odpowiedzialnych za organizację takowego mając zwłaszcza takie plecy i milionowy kanał. Ale jak oni się ''pogodzili'' z tym, że mają po 30-40k wyświetleń i problemem dla nich było wyjście z własnej strefy komfortu bo odcinki w lesie a cała reszta miała wywalone ponieważ