Wpis z mikrobloga

Szukam wyciskarki / sokowirówki wolnoobrotowej, która bedzie sluzyc do robienia sokow warzywnych. Musi wytrzymac przynajmniej z 3-4 lata prawie codziennego uzywania i byc dobrej jakosci, bo beda tam wchodzic w duzej ilosci twarde rzeczy a nie tylko miekkie owoce.

Mam budzet 2000zl na to, ale jesli jest cos z dobrym stosunkiem jakosc/cena taniej to prosze o porade co wybrac, jesli macie cos sprawdzonego.

Wiem, ze smoothie z blendera zdrowsze, ale mam blender i nie uzywam go wiec wole juz pic soki, ktore przynajmniej wiem, ze bede robil. Smoothie sa za geste i przestaly mi "wchodzic" po czasie.

#kuchnia #gotujzwykopem #pytanie #zakupy
jegertilbake - Szukam wyciskarki / sokowirówki wolnoobrotowej, która bedzie sluzyc do...

źródło: comment_1672585443JEAfl5ydRQQXfLCnhDuUUD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@jaceks653: dlatego liczylem na to, ze kupujac sprzet za 2k, ktos go zrobil w taki sposob ze szybciutko po mieleniu owocow oprozniam pojemnik i daje do zmywarki wszystko poza moze sitkiem, na bank o tym pomysleli czyz nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@jegertilbake: kuvings d9900 10 lat gwarancji - testowałem hurom i jakieś tańsze i ta byla najlepsza. Najdokładniej wyciska. Czysty sok bez farfocli i łatwo się czyści. Mam od 7 lat poprzedni model. Po 5 latach pękł zaczep od pokrywy. Dosłali nową bez problemów, na podstawie zdjęć.
  • Odpowiedz