Wpis z mikrobloga

Moja 7 dniowa dzidzia potrafi zjeść ze smakiem 40ml mleka mamy z butelki po czym płacze że za mało i wypija kolejne 60ml MM. Razem 100ml... Nie ma wyrzutów ssie butle z małymi przerwami które robi sobie sama i wgl nie odrzuca cyca. Lekko jej się zawsze uleje ,ale to parę kropel. Razem to 100ml Czy to nie za dużo ?

#dzieci #tatacontent #rodzicielstwo #ciaza #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
@Syncu: dawaj jeść, chyba że chcesz mieć zarwaną noc. Jak przegnie, to uleje, jak będzie pełne po wrąbki i dalej domaga się karmienia, zapewne silny odruch ssania ma i pozostaje dzioba zatkać smoczkiem.

Szykuj się na długą paroletnią przygodę, której najciekawszy okres zacznie się za jakieś trzy tygodnie, jak przestanie przesypiać dobę. Zanim się obejrzysz, zmiany w mózgu będą nieodwracalne, zostaniesz tatusiem (), co
  • Odpowiedz
@Syncu: u mnie Malutka ma 10 dni i mam dokładnie takie same rozterki jak Ty ( ) położna mówiła że codziennie zwiększamy o 10 ml (tylko nie wiem do kiedy), ale czasami jak już Mała jest najedzona to końcówki nie pije, 10/20 ml zostaje w butelce
  • Odpowiedz
@Syncu: prawda jest taka, że z butli zazwyczaj dziecko doje.
Jak się najesz, ale wjedzie deserek - to też dojesz, nie?

Dziecko tak naprawdę może plakac nie dlatego, że jest głodne, a ma silny odruch ssania.
Dzieci karmione wyłącznie piersią uczą się ssania nieodzywczego. A te dostające butle czasem po prostu dojadają więcej ssajac smoczek z butli.

Może też być rzeczywiście głodne.
Przy karmieniu mlekiem matki nie liczymy mililitrow. Ważne są
  • Odpowiedz