Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 2022:
Plusy:
- to był bardzo udany rok zawodowo, awansowałem na stanowisko dyrektora, dostałem sporą premię roczną i kilka nagród, w tym najcenniejszą dla mnie (Best People Manager) bo po nominacji i argumentacji moich podwładnych
- schudłem 19kg (101.9kg ---> 82.4kg) ( ͡ ͜ʖ ͡)
- przeszedłem i przebiegłem ponad 2500km i co najważniejsze ,zacząłem czerpać z tego ruchu niezłą frajdę
- celem czytelniczym na ten rok było 128 książek, nie udało się, kończę rok z wynikiem 370 (spora część na #bookmeter )

Minusy:
- przez spadek wagi musiałem wymienić niemal wszystkie ulubione ciuchy :(
- miałem mniej wolnego czasu na granie w gry i spędzanie czasu w domu
- pracowałem trochę za dużo, a na pewno więcej niż planowałem

Był to dobry rok i już się nie mogę doczekać tego, co czeka mnie w 2023.

#podsumowanie2022 #sylwesterzwykopem
  • 6
@ali3en: Super podsumowanie, gratuluję awansu i świetnej nagrody! Best People Manager brzmi świetnie, w sam raz do CV :P Oby przyszły rok przyniósł same dobre wieści i jeszcze lepsze nagrody, i jeszcze więcej dobrych książek, więcej czasu na gry oraz mnóstwo nowych ulubionych ubrań (ʘʘ)

@ali3en: to jest średnio więcej niż książka dziennie!
Imponujacy wynik. przyznam, że często dzięki Twoim recenzjom łapie zajawkę na niektóre pozycje.
Sprawdzałeś ile dziennie czasu spędzasz na czytaniu?
Czytasz tylko dla przyjemności czy też w celu rozwoju zawodowego? Jeśli dobrze wyłapałem, to do czasu awansu byłeś PM?
Najważniejsze pytanie z listy, przy takim maszynowym przemiale, jak u Ciebie wygląda retencja wiedzy? Za 5 lat możesz nawet nie pamiętać że coś miałeś
@TheHamlet:

Imponujacy wynik. przyznam, że często dzięki Twoim recenzjom łapie zajawkę na niektóre pozycje.

Dziękuję, miło słyszeć, bo uważam, że nie umiem pisać ciekawych recenzji, to był też powód, dla któego zniknąłem z tagu na jakiś czas.

Sprawdzałeś ile dziennie czasu spędzasz na czytaniu?

Nie i trudno byłoby to dokładnie policzyć, bo w wolnym czasie jak nie mogę mieć czytnika w ręku, słucham audiobooka.
Czyli w takich chwilach: gdy biegam, spaceruję,