Wpis z mikrobloga

  • 13
@Kamilo67 I pchać im do głowy szkodliwe wzorce. Psychologia to jest religia tylko że zrobiona w szaty "nauki" Kiedyś były odpusty, i miało być dobrze, dzisiaj jest terapia i też ma być dobrze. Z tym, że hajs z odpustów szedł przynajmniej na obronę Europy przez muzułmanami xD
  • Odpowiedz
@SkorpionX: To nie żaden mem tylko zwykła i świadoma propaganda. Wyjątkowo prymitywna w swym przekazie, ale do prostego wykopka to trafia. Nie sądzę, by jej autor wierzył, choć w połowę tego, co głosi, a jedynie cynicznie gra na emocjach kuców. Działa co prawda mało subtelnie, ale skuteczne z racji targetu o dość niskim IQ.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Propaganda to polecanie terapii tak jakby był to lek na wszystko. Ja byłem u 3 i nic to nie dało, jedynie strata kasy, czasu i jest gorzej. Jestem ofiarą tych oszustów jak tysiące innych ludzi, ale osoba co nigdy na terapii nie była to nie zrozumie jak acammersko-manipulacyjny ten biznes jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamilo67 Przynajmniej potrafisz dostrzec że to wszystko jest kłamstwem, większość ludzi którzy mieli kontakt z psychologią zaczyna w to wierzyć, bo to działa tak jak religia, poświęcili na to dużo czasu plus wydali pieniądze więc musi coś w tym być, i potem są pożytecznymi idiotami, polecają to następnym itd. darmowy marketing.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: W zależności od tego, jakie masz schorzenie wymagana może być po pierwsze pomoc psychiatrii, a nie tylko psychologa, konkretny specjalista i odpowiednia długość terapii. Border dla przykładu bardzo długo się leczy.
  • Odpowiedz