Wpis z mikrobloga

I przedwcześnie zakończył się dla mnie Sylwester. Wszystko przez ojczulka mojej koleżanki, który przyszedł przedwcześnie sprawdzić co się dzieje. Jej rodzice na jednej posesji mają dwa domy i akurat musiał przyjść na kontrolę i zobaczyć co robimy podglądając przez okno. Akurat nic nie robiliśmy ale on mnie bardzo dobrze pamiętał. Poprzednim razem chowałem się w wersalce i udawałem, że mnie nie ma w pokoju jej. Teraz po prostu mnie wyprosił z posesji. Nawet powiedziałem mu Dobry wieczór.......... Lipa. Teraz dopiero zobaczymy się w szkole po nowym roku, bo nawet telefon jej zarekwirował. Jej ojciec jest klawiszem więziennym ale czy to normalne??
On jest zapalonym wrogiem alkoholu a ja przynioslem wino i wodke, bardzo go to zniechęciło do mnie i uwaza mnie za patusa
#rozowepaski #zwiazki #nieszczepimysie #starypijany
  • 8
@Gradi_: no wtedy leżałem tam nago i się zastanawiałem co powiedzieć jak mnie znajdzie już. Każda sekunda była dla mnie jak wieczność. Ale jakoś się nie otworzył ale i tak widział później, że wychodze z mieszkania ukradkiem, bo jak wychodziłem to w przedpokoju zawadziłem o buty........ a on tam obok siedział w kuchni.