Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100mph: dokładnie popyt podaż, jak piiza jest z 60.zl to już się.naucze sam.robic i będę wydawało 15zl zamiast 60, nie mam.maszynki do robienia pieniędzy, a jeszczenawet 1wszy nie jest. Zaraz dojebią paliwo to dopiero bedzie
@oink_oink: U mnie odpowiednik pani Alicji robi za 22zl wlosy i brode, ale daje 30, bo mi glupio takie grosze placic a bylem u roznych fryzjerow, w tym tez barberow i efekt jest najlepszy tutaj.

Do barbera warto isc na poczatku raz, zeby ci tam dobrali fryzure odpowiednia i jak wyjdziesz to porobic sobie zdjecia z kazdej strony a potem pokazac taniemu fryzjerowi, zeby to odwzorowal xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
jak piiza jest z 60.zl to już się.naucze sam.robic i będę wydawało 15zl zamiast 60,


@oink_oink: Boki krótko, góra długo, to Ci dziewczyna albo matka może zrobić bez problemu, jak zainwestujesz w jakąkolwiek prócz najtańszej maszynkę. Przez pandemię nauczyłam się strzyc małżona, brodę też, i już tak zostało, rezultat całkiem spoko. Za darmo to uczciwa cena. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@oink_oink: tez liczyłem, że zacznie spadac, bo jednak wszystko tak drożeje, że ludzi nie będzie stać. No i się przeliczyłem. Na początku roku było strzyżenie za 35zl, teraz za 50, a po nowym roku ma być po 60zl. Oczywiście terminy na miesiąc do przodu zapelnione w 90%.
Osobiście zrezygnowalem narazie z brody i sam sobie modeluje, ale jak dalej będą tak podnosic to i na głowę nie pojadę.
@oink_oink: tego nie wiem, ale zauwazylem, ze od kiedy kosmetyczki zrobily sie drogie to kilka kolezanek otworzylo swoje interesy i dobrze im idzie. Robią po chatach na czarno, biorą 30-40% mniej i wszyscy, oprócz panstwa zadowoleni. Fryzjer zostawia troche wiekszy balagan, ale wydaje mi sie, ze tez pójdą jakos w te strone. Ludzie cos wymyślą( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: tak samo jeszcze zastanawiam się czy ktoś jeszcze do kina chodzi, popcorn z kola za 25 ziko... Lol i pół godziny reklam i 25 zł za bilet xD 5 dych za zobaczenie filmy jak za prime place 50 zł za rok oglądania;)