Wpis z mikrobloga

@mmenelica: byle sąsiad miał gorzej, wspaniałe nastawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć TVP jest po przeciwnej stronie ode mnie, to jesli chcą zorganizować atrakcyjną imprezę, to niech im się wiedzie. Niech ludzie się bawią choć ten jeden dzień zamiast skupiac sie na polityce.
Rajdy kojarzą mi się z dzieckiem, ktore urządza rajd rodzicom przy kasie, bo chce zabawkę.

Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że te rajdy
@cyconiusz: nie, za wizerunek odpowiada całokształt.

Choć TVP jest po przeciwnej stronie ode mnie, to jesli chcą zorganizować atrakcyjną imprezę, to niech im się wiedzie. Niech ludzie się bawią choć ten jeden dzień zamiast skupiac sie na polityce.


Nie no, może i Stalin wymordował miliony ludzi, w tym swoich rodaków, ale skoro chce zorganizować Olimpiadę to czemu nie, niech ludzie chociaż na chwilę zapomną o ludobójstwie i wielkim głodzie.
Choć TVP jest po przeciwnej stronie ode mnie, to jesli chcą zorganizować atrakcyjną imprezę, to niech im się wiedzie.


@cyconiusz: Ja miałbym to głęboko w dupie, ale przypominam, że te dwa miliardy (od przyszłego roku 3 czy tam nawet 4) na TVP nie są z reklam i koncesji, ale z m.in. mojej kieszeni xD

Chcesz sobie organizować sylwestra to organizuj go sobie za swoje pieniądze, a jak bierzesz pieniądze od wszystkich