Wpis z mikrobloga

Jako człowieka dołuje mnie to, że żyje w jakimś posranym kosmosie, wśród miliardów gwiazd, galaktyk, planet czy innych obiektów kosmicznych, codziennie widzę świat tak duży, że umysłem tego nie umiemy pojąć, żyjąc ze świadomością, że nigdy nie będzie mi dane być na innej planecie, w innej galaktyce, nigdy nie dowiem czy gdzieś tam w innej galaktyce nie toczą się wojny niczym z gwiezdnych wojen ani nigdy nie poznam 0,1 % tego świata!

A gdy człowiek sobie jeszcze wyobrazi, że w kosmosie jest mnóstwo planet z pierwiastkami lub złożami dzięki którym tu na Ziemi mógłby człowiek być miliarderem to jeszcze bardziej jest zdołowany...( ͡° ʖ̯ ͡°) #kosmos #nauka #wszechswiat #przegryw #swiat
wakxam - Jako człowieka dołuje mnie to, że żyje w jakimś posranym kosmosie, wśród mil...

źródło: comment_16724815095W9ETr203Bs4PFaEAG58Ca.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wakxam: ja sporo czytam o astronomii ostatnio i chce kupić teleskop, ale ten temat mnie jeszcze bardziej zdołował bo mocniej uświadomił mnie jak bardzo nic nie znaczę na swojej planecie a co dopiero we wszechświecie. Moja egzystencja nic nie zmienia i jakby jutro mnie nie było nikt by tego nie odczuł.
  • Odpowiedz