Wpis z mikrobloga

#yearinpixel i tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MLeko29 @XkemotX

Ten rok byl dla mnie o wiele lepszy niz poprzedni, nie dosc ze sie zle czulem to troche rzeczy dla samego siebie porobilem
Mianowicie:
-Zaczelem tworzyc gierke na steam i w nastepnym roku ja (chyba) skoncze i jestem z tego zadowolony ʕʔ
Linczur Here
-Zaczelem cwiczyc, nie jest to duzo, ale od praktycznie poczatku roku robie pompki. Z miesiaca na miesiac dokladalem cwiczenia i teraz robie 60 pompek, 30 brzuszków (tych bez podpierania sie nogami) i minute deski (rekord to 2 minuty). Mirko koksy powiedza ze to nie wiele, ale #!$%@? z tym. Poprawila mi sie lekko sylwetka wiec jest wiecej niz dobrze
-Mialem farta pare razy w zyciu i problemy ktorymi sie martwilem po prostu zniknely

Tutaj wpis z poprzedniego roku dla porownania
#rokwpikselach #dailyo #mood #2022 #rok2023 #guwnowpis
Pobierz synbozy777 - #yearinpixel i tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MLeko29 @XkemotX

Ten rok byl d...
źródło: comment_1672481100wAamcezVvq5nKEyDeJBGCX.jpg
  • 34
@synbozy777 paanie kochany. Przeczytałem całą historię na tagu i jestem pod wrażeniem jak z tym walczysz i w ogóle pod wrażeniem gry. Strasznie mi się te pixelarty podobają, no i te animacje też. Poza tym to dobrze się czyta te wpisy. Fajnie piszesz.
Ogólnie chętnie kupię jak już wypuścisz (i jak będzie mnie stać na daną chwilę, bo jestem tylko biednym studentem xd(,)). Tym bardziej że lubię wspierać