Wpis z mikrobloga

#yearinpixel i tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MLeko29 @XkemotX

Ten rok byl dla mnie o wiele lepszy niz poprzedni, nie dosc ze sie zle czulem to troche rzeczy dla samego siebie porobilem
Mianowicie:
-Zaczelem tworzyc gierke na steam i w nastepnym roku ja (chyba) skoncze i jestem z tego zadowolony ʕʔ
Linczur Here
-Zaczelem cwiczyc, nie jest to duzo, ale od praktycznie poczatku roku robie pompki. Z miesiaca na miesiac dokladalem cwiczenia i teraz robie 60 pompek, 30 brzuszków (tych bez podpierania sie nogami) i minute deski (rekord to 2 minuty). Mirko koksy powiedza ze to nie wiele, ale #!$%@? z tym. Poprawila mi sie lekko sylwetka wiec jest wiecej niz dobrze
-Mialem farta pare razy w zyciu i problemy ktorymi sie martwilem po prostu zniknely

Tutaj wpis z poprzedniego roku dla porownania
#rokwpikselach #dailyo #mood #2022 #rok2023 #guwnowpis
Pobierz synbozy777 - #yearinpixel i tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MLeko29 @XkemotX

Ten rok byl d...
źródło: comment_1672481100wAamcezVvq5nKEyDeJBGCX.jpg
  • 34
@synbozy777 Cieszę się widząc taką zmianę Mirku, nie notowałem jak klasycznie co roku bo po jakimś czasie zapominałem - tak czy siak, u mnie byłoby w tym roku lepiej niż we wszystkich poprzednich latach, więc jest dobrze ( ) Wesołego Nowego Roku
@MLeko29: w szkole mialem troche kucowania, ale glownie cpp i (tfu!) java, sam sie kiedys nauczylem ahk zanim w ogole do technikum poszedlem a potem jak zaczelem dlubac w godocie to tez samemu sie musialem nauczyc GDScriptu (ktory w zasadzie jest przerobionym pythonem wiec odrazu i pythona sie nauczylem). Ponadto pisalem pare botow do discorda tez w pythonie i inne guwno programiki to jakos to do glowy weszlo, nie jestem w