Wpis z mikrobloga

moj malzonek, jak przestalam mu zmieniac posciel, to nie zmienial tak dlugo az w miejscu gdzie spal biale przescieradlo mialo taki szarobrazowy slad. Takze tego...


@zbrodnia_i_kawa: XD i co to niby ma znaczyć? Że nie umiesz sobie znaleźć wychowanego zaradnego faceta czy co, bo nie rozumiem, jakbym wcześniej przeczytał to co napisałaś to chyba bym bardziej rozumiał

Wiesz nie każdy brzydszy facet nie dba o siebie, polecam szukać alergików jeśli zmiana
Pisalismy o tym jak faceci sie rozpuszczaja sie po rozstaniu i podalam przyklad rodzajowy


@zbrodnia_i_kawa: XD to tak nie działa, podałaś przykład anegdotyczny, który jest nic nie warty ¯\_(ツ)_/¯

Bo ani ten przykład nic nie wnosi do ogółu ani w ogóle nic nie zmienia bo jest w twojej głowie, zdarzył się raz itd. itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbrodnia_i_kawa:

tak, to jest piwrwsze pytanie na moich randkach - co ile pan zmienia posciel


Piszemy o małżonku, wiesz czemu służy małżeństwo czy tak nie za bardzo?

nie wiedzialam, ze tutaj jakis dyskurs naukowy prowadzimy typie XD


Ogólnie ja staram się być poważny i tego oczekują od dyskutujących ze mną, jeśli nie spełniają wymagań no to trudno ¯\_(ツ)_/¯

Nie trzeba być od razu naukowcem żeby wiedzieć że takie przykłady są nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makowieciasto: ale my tu o niczym nie dyskutujemy xd jakich tematow, nie moge juz opowiadac na mirko o tym o czym mam ochote opowiadać, wlaczajac anegdoty z zycia? Czy ja tu przyszlam udowadniac komukolwiek ze brzydcy faceci to brudasy? O czym ty mowisz w ogole XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbrodnia_i_kawa:

Czy ja tu przyszlam udowadniac komukolwiek ze brzydcy faceci to brudasy?


Nie wiem co przyszłaś tu udowadniac, z tego co widzę to chyba to że nie za bardzo wiesz z kim się zenisz XD

jezu idz napij sie piwa juz 15


Pod opie bandyto jakie piwo, chyba bez alkoholowe, tylko alkohol w głowie tym Polaczkom co jest nie tak z tym krajem?