Wpis z mikrobloga

Nie wyobrażam sobie zejść z #pregabalina w mojej #depresja. Nie wiem czy można wyleczyć się z tej choroby patrząc po sobie i znajomych. Życie nie ma sensu. Pracuje się żeby płacić podatki od podatków, jak się ma kredyt to i na pana bankiera trzeba trochę porobić godzinek. 5 dni w tygodniu gułag (a mam prace która nie jest najgorsza) a potem dwa dni wolnego z czego jeden dzień trzeba poświęcić na ogarnięcie mieszkania i innych spraw. Najchętniej wszedłbym w #benzodiazepiny lub #alkoholizm po same kule.
Turkotka - Nie wyobrażam sobie zejść z #pregabalina w mojej #depresja. Nie wiem czy m...

źródło: comment_1672432765N7GR4rZ0W680FWfAS3BfSJ.jpg

Pobierz
  • 34
@drakan8: No to jest dość smutne, jestem na Pregabalinie już 6-7 lat i zauważyłem, że pamięć mam już obecnie w takiej 'formie', że jak sobie czegoś od razu nie zapiszę, to małe szanse, że zapamiętam na później aby to zrobić. Z drugiej strony lek znacząco zmniejsza mi odczucia związane ze spastycznym niedowładem kończyn dolnych, 2 razy po drodze schodziłem do zera z Pregabaliną (oczywiście stopniowo) i nie wiem czy organizm już
@Turkotka: i dalej działa?

ja zauwazylem u siebie, ze ta prega zwieksza depresje jak odstawisz. Bo zrobilem tak: po 2 tyg. przerwy lyknalem 300 mg. i nastepnego dnia a wlasciwie 2 dni pozniej wieksza deprecha niz przed i wiekszy stres niz przed.

trzeba przetrzymac po prostu... zalatw se cos innego zeby przetrzymac te 2 tyg. np. hydroxyzynę czy miansec
@aczutuse: Radiotelekomunikacja, generalnie technologia, fotografia, spierdotripowanie na hulajnodze elektrycznej. Lubię sobie pograć w ets2 czy Sea of Thevies. Tylko kiedy to wszystko robić jak trzeba chodzić do pracy
@aczutuse: Biorę 300 mg, testowałem 450 mg, ale nie widziałem różnicy w kwestii poprawy ws. dolegliwości moich, a tylko zamulało jeszcze bardziej.

Najdłużej byłem bez Pregabaliny w 2022 r., jakoś od stycznia do czerwca-lipca, ogólnie pierwsze 2 tygodnie od odstawienia (a i tak stopniowo odstawiałem, 300 mg -> 150 mg jakiś czas i dopiero zszedłem do zera, bo 75 mg nie miałem, to mi się nie chciało aż tak bawić albo
@Fjubens: u czu chodzi w ostatnim akapicie se?
a z czego Ci się ta spastyccznosc zrobila?

ja jak schodzilem se z pregabaliny to zamieniałem na miansec... to zmulacz taki, ale dzieki temu spalem se po 10-12 godzin, no a jak sen udany to jusz łatwo o udany dzien
@Fjubens: @aczutuse Ja mam wrażenie, że wy #!$%@? problemów z nerwicą nie macie, tylko oszukujecie lekarzy żeby dostac lek, bo teraz jest jakaś chora moda wśród młodzieży na branie psychotropów, to wam rozwala łeb, bo nie macie problemów psychicznych, a wasz problem leży w złej diecie (dam ręke, że #!$%@? aż miło przetworzoną żywność), do tego brak ruchu i siedzący tryb życia, to i jest tego skutek w postaci #!$%@? samopoczucia,
@aczutuse: Albo do #!$%@? nędzy trollujecie żeby potem ten co rzeczywiście ma problemy i przepisany taki lek przestanie brać, bo sie przestraszy tego co tu wypisujecie w uje posrane (°°