Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jest niesamowite ile zależy od danego dnia, zmęczenia itd.

Kilka dni temu robiąc ławę po dwóch dniach przerwy zrobiłem rekordowo 70 na osiem razy

Teraz robię ławę i ledwo zrobiłem 65 na siedem razy

Jestem po jednym dniu przerwy(dodam, że dalej czuję nogi i brzuch które robiłem w środę xd) i taki zjazd

Zastanawiam się czy nie zacząć brać czegoś na regenerację jak robię ppl i jestem sześć razy w tygodniu na siłce

Jakieś rady bo serio się zastanawiam czy nie zmienić planu ze względu na wolną regenerację

#silownia #mikrokoksy
  • 15
@Anty_Chryst: Dziwne. Ja chodziłem co drugi dzień + jak wypadało iść w piątek i niedziele to zdarzało się czasem rezygnować z treningu w niedzielę. Ciało raczej daje do zrozumienia kiedy potrzebuje odpoczynku i wtedy po prostu nie idziesz albo robisz te offy/lekki trening i tyle. Plan nie jest po to żebyś w 100% się do niego dostosowywał, to raczej wskazówki które dostosowujesz sam do swoich potrzeb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: nie zrobiłem sobie nigdy selfie na siłce xd

Po prostu chodzę bo nie mam co w domu robić
@AnonimoweLwiatko: dzisiaj miałem taki sygnał bo nogi dalej odczuwają środę, rak samo brzuch ale powiedziałem uj tam i poszedłem, w końcu nóg dzisiaj robić nie będę xd
@Anty_Chryst: rób FBW 3x w tygodniu a w pozostałe 3 idź na jakieś zajęcia z stretchingu, Yogi czy te rowerki co t.w rytm techno #!$%@?. Będziesz wciąż 6x w tygodniu na siłce i się nie nudził w domu, a zawsze to lepsza regeneracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Anty_Chryst: To taka rozpiska ćwiczeń bardziej niż plan, ale nie wydaje się zła. Tylko przysiady i martwy jednego dnia to trochę przegięcie xDD
Dałbym już żeby podciąganie było w treningu A i Co. Tylko, że ja ekspert od układania planów nie jestem, no i zbytni fan podciągania więc mogę być nieobiektywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)