Wpis z mikrobloga

@sops: "na TVP kultura, a potem przelaczyc na TVP 2" no bo oczywiscie dlaczego glowny program TVP mialby puszczac w całości koncert ktory co roku oglada ponad miliard widzow? Po co promowac kulture raz w roku gdy mozna co tydzień pokazywac koncert z Zenkiem?
  • Odpowiedz
@sops: Że też nikt jeszcze nie wstawił tej pasty o sałatce jarzynowej?Aaa,tradycyjnie będzie w gorących dopiero jutro z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak właśnie jakiś rok temu jakiś miras dosadnie opisał to spektakularne wydarzenie "mnóstwo obrzydliwie bogatych rosjan,a tak wogóle to 90% zgromadzonych ludzi nie interesuje muzyka,liczy się sama obecność by pokazać swoją wyższość nad innymi ludzmi i poczuć przez to lepszymi od hołoty,która woli
  • Odpowiedz
@sops: Dobrze będzie znowu na trzeźwości i bez kaca zagłębić się w ten wyjątkowy noworoczny klimat z muzyką. Bez bólu głowy i trampka w ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sops: bardzo dobrze wspominam koncert sprzed bodajze dwoch lat. Wtedy to, lezac na lozu #!$%@? jeszcze nieslychanie (niepotrzebne byly te wszystkie rozchodniaczki noworoczne) mialem zbyt daleko polozony pilot i nie bylem w stanie wstac zeby przelaczyc na cokolwiek innego. Gdzies w polowie koncertu bylem sie wyrzygać i po tym nawet probowalem zjesc troche rosolu, ale niestety nie przyjal sie i niedlugo musialem znowu przegapic cenne fragmenty, poniewaz z glowa w muszli
  • Odpowiedz
od paru ładnych lat już oglądam, kiedyś zacząłem za namową babci. Wbrew pozorom jest to jedna z lepszych metod leczenia kaca, przynajmniej dla mnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sops: czytam: sylwester... alkohol... dogorywać po raz trzeci będzie Franz i już wiem że to zacna impreza będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@sops: @unfolding: @peilot: @Vendetta0511: @RedTiger: a mi się udało 10lat temu wylosować i pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) startowałem po najtańsze bilety za 20 euro - przeżycie mega! nie jestem audiofilem, ale jakość muzyki w tej sali na żywo mnie pozamiatała. Z ciekawostek, a czego nigdy nie pokazują w TV, to po zakończeniu koncertu publiczność "rozkrada" te dekoracje kwiatowe :D wygląda to trochę
  • Odpowiedz