Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@lukaszcba1989: Roborock S7 here

- Apka roborock lepsza (działa stabilnie, ma więcej opcji niż ta Xiaomi, częste aktualizacje, nowe funkcje)
- Dokup sobie szmatki. Mogą być nieoryginalne, ale zwróć uwagę na ich wielkość. Te najtańsze są jakieś 10-15% mniejsze. (Mam łącznie 15 szmatek, ale u mnie jeździ codziennie)
- Filtry w pojemniku na krlurz wymieniaj częściej, niż się zaleca
- Jeśli będziesz wymieniał szczotkę główna (czerwona, golumowa) - kupuj tylko oryginał.
murdoc - @lukaszcba1989: Roborock S7 here

- Apka roborock lepsza (działa stabilnie, ...

źródło: comment_1672430460EVHCvbVGj6S1Yu3xlHQeEx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murdoc: dzięki za szczegółowe info, zapisane i się będę stosował :D w aplikacji roborock nie ma możliwości zmiany nazwy robota? To raz, a dwa to przy 20% baterii wraca do bazy. Tak ma być?
  • Odpowiedz
@lukaszcba1989:

- Jest taka możliwość. Wybierz odkurzacz, potem 'trzy kropki' > Numer seryjny - Nazwa odkurzacza
- Niestety tak. Szkoda, bo akurat czasem tych 10% brakuje do pełnego sprzątania :/
  • Odpowiedz
@murdoc: Mireczku specjalisto od odkurzaczy królu lulu złoty a powiedz mi jaki Ty plyn do podlog tam wlewasz zebym sobie tez poogladal co na rynku jest bo w sumie to mi nawet bardziej niz na zapaszku zalezy na tym, zeby bakterie wybijal
  • Odpowiedz
U mnie po takim czasie zauważalne zmniejszenie pojemności baterii, nie daję rady odkurzyć za jednym razem całego domu. Myślę, że 1/4 pojemności spadło. Jak pisali wyżej, szczotkę lepiej oryginalną kupować. Ja używam aplikacji roborock i jestem zadowolony ( miałem też Xiaomi wcześniej) trzeba przywyknąć, że nie zostawiasz małych rzeczy na ziemi. A i drzwi sam sobie nie otwiera jak niektórzy sobie wyobrażają
Harvey_Specter - U mnie po takim czasie zauważalne zmniejszenie pojemności baterii, n...

źródło: comment_1672435451MACWm75QBlY6Qw56ZIWW89.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz