Wpis z mikrobloga

trzeba przywyknąć, że nie zostawiasz małych rzeczy na ziemi.


@Harvey_Specter: kupiłem s7 maxv z nadzieją, że będzie zabawki kota rozpoznawał i omijał, ale myszki zjada aż miło i średnio raz w tygodniu woła o pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to te przypominające odchody to rzeczywiście omija, ale i tak wolę go puścić manualnie, a wcześniej się przejść po domu i zrobić oględziny, czy nigdzie na niego
@murdoc: @lukaszcba1989: mój s7max gdy zacznie odstawiać fikołki z mapą to po prostu przywracam ją w ustawieniach mapy i się uspokaja.
Co do mopów to zależy czy masz wszędzie równo. Ja mam w dwóch miejscach progi i trafiłem na takie szmatki, które były lekko za duże i się na tych progach zawieszał, więc kupuję oryginalne. Jeśli u Ciebie jest płasko, to każda będzie ok.
I pamiętaj, że to małe kółko
louis_matters - @murdoc: @lukaszcba1989: mój s7max gdy zacznie odstawiać fikołki z ma...

źródło: comment_16724447401BvX6hNsCx2z7q7a8TRCGq.jpg

Pobierz
Jeśli masz dwa piętra - dokup bazę ładującą. Po sprzątnięciu elegancko się naładuje i nie zapomnisz o tym i spokojnie później odpalasz na drugim piętrze po czym znów elegancko się ładuje


@murdoc: Mam pytanko - S7 sam rozpozna, że jest np. na piętrze wyżej albo niżej (bez dokupowania stacji ładowania)? Sam zmienia sobie mapy?
@lukaszcba1989: Ze swojego dośw. powiem, że to jedna z najlepszych inwestycji w życiu. Mamy od ok. 4 lat S55 i jedziemy nim cały dom. 3 razy w tygodniu sprząta 1 piętro, 2 razy w tyg parter i 2 razy 2 piętro. W porównaniu do S7 widzę dużo zmian na plus. Na pewno zazdroszczę trochę w S7 bardzo dokładnego sprzątania krawędzi dywanu, mopu z pompką i ruszającą się szczotką. Też dziś zauważyłem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hszan: na ten moment bardzo dobrze się prezentuje:) ladnie odkurza i duży plus za mycie- na najniższym programie, bo na razie taki testowałem zostawia mokra mgielke, mocniejsze programy do przetestowania, więc panele śmiało można myć. Mapę domu ogarnął, wszystko śmiga chyba tak, jak powinno.
@MisiekD oki tak pytam bo stoję przed kupnem pierwszego robota i zastanawiam się czy warto. Mocno swojego używasz tak że sądziłem że masz odsysarke. Jak pytałem na wykopie to ludzie pisali, że po to się kupuje automatyczny odkurzacz by nie musiec go opróżniać codziennie, a raz na kilka msc
@becvvv znaczy wiesz co, to zależy. Jak kupisz odsysarkę to rzeczywiście będziesz go opróżniał raz/dwa na miesiąc. Ale bez tego opróżniasz tylko sam pojemnik co 2 dni i tyle, a on sam wszędzie jeździ. 1 minuta roboty ;)