Wpis z mikrobloga

Obejrzałem filmik Apteki "na takiej zasadzie".

Na początku mówił całkiem jak ogarnięty typ, elokwentny i tak dalej. Ale fragment z Ferrarim, że papiery zostały wysłane do gitów i werdykt jest taki, że się #!$%@?ł no to po prostu kabaret XD Kto to sprawdzał? Polskie Stowarzyszenie Gitów? Czy Krajowa Federacja Dobrych Chłopaków? Ja rozumiem, że w pierdlu kryminalistom nudzi się, poza tym musi być jakaś hierarchia itd. więc wymyślają te wszystkie rzeczy, ale do #!$%@? wafla to nie jest więzienie. To jest realny świat a w nim instagram, "gale" MMA, "influencerzy" itd. Do tego świata przenika język jaki używają grypsujący i ogólnie takie zachowanie staje się modne wśród obserwatorów. Latem zeszłego roku słyszałem jak chłopaczki gdzieś tak z 11-letnie grają na boisku i jeden do drugiego krzyczy "parówo denta" xD No nie wiem, może na tego dziaciaka jest "papier", że się #!$%@?ł w szkole na dobrego chłopaka. I jak mawia Nowowiejski Apteka "nie ma znaczenia ile ma lat".

Czekam aż media usiądą na tym gównie i pojadą jak po burej suce. Tak jak ten koleżka "Nie wiem ale się dowiem" swoim filmem zamknął kanał YT Mlekołaka. Może coś powstanie na ten temat, bo widziałem wczoraj, że ten kanał wstawił ankietę o przenikaniu świata kryminalistów do gal MMA. Wiem, że ma konto na Wykopkach, może ktoś oznaczyć go w tym wpisie?

Apteka sprzedał dobrego chłopaka który zajumał mu motocykl. Zamiast szukać go z ekipą "h" (które ma wytatuowane na szyi), to rozpruł się. KONFIDENT DĘTY! Przez niego dobry chłopak ogląda świat zza krat nie taki kolorowy.

A teraz kolejna krzywa akcja, nagranie dobrych chłopaków i gitów i puszczenie to w neta. Wzywam Polskie Stowarzyszenie Gitów oraz Krajową Federację ds. Dobrych Chłopaków ażeby zbadali tę sprawę w trybie pilnym. DOŚĆ MNIE ŁACHMYCTWA. "Na takiej zasadzie".

Aha i jeszcze jedno. Była walka w klatce rzymskiej, była w budce telefonicznej, może teraz walka w APTECE?

Załączam foto gdzie Apteka #!$%@?ł się kolejny raz, tym razem na kozetce i przyjmuje nie wiadomo co.

#famemma #transtv #patostreamy #amadeuszferrari
OnKujajor91 - Obejrzałem filmik Apteki "na takiej zasadzie".

Na początku mówił cał...

źródło: comment_1672410820CWZmqpIGLbYVBVZ7AFpAF7.jpg

Pobierz
  • 6