Wpis z mikrobloga

Samochody spalinowe odchodzą.

Napiszcie swój własny garaż marzeń, gdybyście mieli gigantyczną ilość pieniędzy, czyli no limits.

Mój wyglądałby tak:

Limuzyna: Mercedes S 400d

Grant Turismo: Bentley GT V8 i Lexus LC 500

Sport: Audi R8 V10 quatro i Mclaren GT

#samochody #marzenia

A jakby kogo interesowało skąd taki temat. To jest po to żeby pokazać, że ja gdybym miał pieniądze to wtedy miałbym lepszy gust niż wy kiedy mielibyście pieniądze.
Pobierz M_xxx - Samochody spalinowe odchodzą. 

Napiszcie swój własny garaż marzeń, gdybyśc...
źródło: comment_1672403596jVE5UIAIFT5DP1ESYalYw8.jpg
  • 18
@kuraku: Bardzo retro, oraz bardziej kolekcjonersko niż praktycznie. I chyba chodziło o F-Type.

@luk04330: Bardziej praktycznie, chociaż nie ogarniam sensu sporta w nadwoziu kombi. Wybrałbym wersję Avant z dislem.
Continental GT to najlepszy samochód świata :)
chociaż nie ogarniam sensu sporta w nadwoziu kombi.


@M_xxx: samochody sportowe są dla mnie zbyt krzykliwe i wulgarne. RS6 jest dla mnie wystarczająco szybkie a jednocześnie trochę taki sleeper, no i lubię nadwozie kombi.
I chyba chodziło o F-Type.


@M_xxx: nie, o E-type. Choć F-type też są bardzo ok i w sumie jako wybór patriotyczny też by się jakiś V8 zdał.

Praktyczny byłby FF. Do latania po mieście i do Lidla jest zbiorkom i rowery.
@M_xxx: FF nie ma dawać emocji, FF ma Cię szybko i wygodnie zawieźć do domku w górach( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie gdybym miał psa, a pewnie bym miał, to E63s kombi by to można zastąpić.
@luk04330: W przypadku FF to z tych nieobeznanych to mało kto by zauważył że to się różni specjalnie od innych samochodów na ulicy.

FF nie ma dawać emocji, FF ma Cię szybko i wygodnie zawieźć do domku w górach(


@kuraku: Tylko że to "szybko" to mało powiedziane xD
@M_xxx: Hmm, ciężko mi dokładnie powiedzieć, ale powiedzmy, że wyglądało by to tak: Charger R/T z 1970, jako zabawka nowe Alpine A110, do tego jakiś wóz z podnoszonymi światłami (choćby i Ford Probe jedynka), Datsun 240Z, Nissan Skyline R34, no i do tego Alfa Romeo Giulia Veloce i Saab 9-3 w kombi z 4x4 i 2.0T jako taki rozsądny, rodzinny wóz na narty Ograniczyłem się do siedmiu aut, choć mógłbym wypisać
@Masuj: Ty byś tym jeździł czy trzymał w garażu za szkłem?


@M_xxx: Range na codzień i na dojazdy do wiejskiej posiadłości, Bentley na niedzielę, Caterham do #!$%@? po torze, a Murcielago do lansu i dlatego, że według mnie to ostatnie ładne Lambo.
@M_xxx:
daily: Mercedes C300 kombi ew. AR Stelvio (zwykły 280KM)
sportowa zabawka weekendowa: Porsche 911 GT3 RS, dodatkowo 911 GT2 MR, Alpine A110, Porsche Cayman GT4

na wyprawy jakiś Land Cruiser albo stary Merc ML (jest na ramie)