Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Bizonsky
==============================================
W dniu wczorajszym został dodany wpis który w momencie pisania tego posta ciagle można znaleźć pod tym linkiem.

Moderacja skasowała wcześniejszy taki sam wpis nie podając powodu. Do tej pory nie wiem jaki był, nie mam go też w odwołaniach, zabrano mi taką możliwość wbrew regulaminowi serwisu.

Następnie po wczorajszym wpisie zgodnie z obietnicą w nim, utworzyłem dziś kolejny i zawołałem użytkowników, którzy plusując poprzedni wpis wyrazili na to chęć i zgodę.

Takich codziennych wpisów są na wykopie dziesiątki pod różnymi tagami, mimo to na moim koncie widnieje informacja że dostałem bana za "spam, flood".

Blokada konta dziwi mnie o tyle, że można każdego dnia znelźć takie tagi jak #codziennyisw, @straznikinternetu wstawiał niedawno codziennego kociego czarodzieja, kolega @mibik też prężnie postuje pod tagiem #codziennyzelensky często te same obrazki, wielu z Was zapewne kojarzy też niegdys bardzo popularny tag #codzienneafrica który cały czas wrzuca użytkownik @micke ...
Takich tagów są dziesiątki jak nie setki.

Kwestia wołania również mnie dziwi w tym kontekście, nie wołałem osób które tego nie chciały i takie praktyki równiez są częste na wykopie.
Aby się o tym przekonać wystarczy wpisać "wołam" w wyszukiwarkę, gdzie można znaleźć setki wpisów w których następują zawołania.
Często przez te same konta wielokrotnie w ciągu miesiąca jak @imperiumromanum, @metodzik czy chociażby @watchdog_polska.

Odwołałem się kulturalnie od decyzji, jednak w sekundę zostało to odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Za to jak widać na zrzucie ekranu, na moim koncie wskazano mi jeszcze jako dodatkowe powody nie widniejące w belce mojego profilu: nienawiść lub przemoc oraz nieodpowiednie treści, podczas gdy mój wpis to mem, satyra związana z cenzurowaniem treści przez moderatorów serwisu.

Tym samym chciałbym wszystkim oznajmić, że po zdjęciu bana mam zamiar kontynuować ten wątek. Dodam tag autorski, będę wolał dalej te same osoby, nie szkoda mi tego konta nawet jak miałbym dostać permanentnego bana, bo walczę o taki wykop jaki chciał stworzyć niegdyś CEO tego portalu i o jakim pisał kiedy zakładałem tutaj konto. Z wolnością słowa jako priorytetem.

Jedyną osobą jaką chcę celowo zawołać do tego wpisu jest wspomniany @m__b.
Psujesz ten serwis i lata swojej pracy na rzecz czegoś ulotnego, niemądrze zarządzając wszystkimi możliwymi zasobami ludzkimi, zarówno moderacją jak i użytkownikami. Nie szanujesz ani jednych ani drugich kazać wykonywać im takie zadania i godzić się na cenzurę. Powinno być Ci wstyd.

#wojna #orlen #afera #cenzura #wykop
==============================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

Pobierz SynGilgamesza - List od zbanowanego @Bizonsky
======================================...
źródło: comment_1672403003FrdiaoV8qgPr0sTwgG3lty.jpg
  • 7
Komentarz od zbanowanego @Bizonsky
==============================================
@metodzik źle mnie zrozumiałeś, nie podałem Ciebie jako przykładu jakiejś nagannej praktyki, wręcz przeciwnie. Podałem Cię jako przykład bo szanuje Twój tag i pracę z nim związaną, obserwuje go i sam często korzystam z zamieszczanych przez Ciebie promocji. Gdyby nie Ty pewnie przeoczył bym promocje m.in. na Death Stranding i bym pluł sobie dzisiaj w brodę.

Ja też wolałem użytkowników którzy tego chcieli, można to sprawdzić w