Wpis z mikrobloga

to już jest przesada, a n0rmiki dalej będą wierzyć że ich wybranka miała przed nimi tylko 2 partnerów seksualnych. do tego jeszcze ponad 600 TYSIĘCY polubień od podobnych jej szonów, no ale taki różowy później ci powie że jak chcesz żeby twoja dziewczyna była dziewicą to jesteś incelem nie pewnym swojej 'męskości' (bo masz małego hihihi)
reszta w kom
#przegryw #p0lka #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #blackpill
b....._ - to już jest przesada, a n0rmiki dalej będą wierzyć że ich wybranka miała pr...

źródło: comment_1672402428qR7geSJgt0ZAmjT7kBjTEN.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Sądzę, że ludzi nie pieczę dupa przez to ile partnerów miała, tylko przez to, że ruchanie się częsciej niz ziewanie zyskuje taką aprobate.


@marek-gostkowski: No wiem, tylko prawiczki spierdoksy zasługują na szacunek bo nie ruchają wcale nie dlatego że są #!$%@? tylko dlatego że są porządni xD

#!$%@? umysłowe jest cnotą a udane życie seksualne patolstwem - ocenił koleś który jedyną cipe w życiu dotknął na salj porodowej xDˣᴰ
  • Odpowiedz
  • 24
@suqmadiq2ama Wiem, że w twoim wyobrażeniu na świecie są tylko spierdoksy i super ruchacze, w końcu to wykop więc operujemy tylko na ekstremach xD, ale jest też sporo normalnych ludzi w stałych związkach, którzy, wiem że to nie do pomyślenia, mają jednego partnera seksualnego przez kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat. I ruchają dość często i dotykają kobiety też dość często, po prostu ciągle jedną i tę samą. Trudny koncept, wiem, ale spróbuj
  • Odpowiedz
@Flypho: Nie bez powodu ten kraj jest nazywany katotalibanem, zaglądanie komuś do łóżka stało się taką cnotą że jakiś kaczyński przejął władze strasząc tępaków gejami i murzynami
  • Odpowiedz
  • 33
@suqmadiq2ama Tak jest, chłopie. To ja zaglądam do łóżka dziewczynie, która w serwisie społecznościowym wstawiła filmik czy zdjęcie w którym opisuje ilu miała partnerów seksualnych. Powiedz mi szczerze, co ty w ogóle #!$%@??
  • Odpowiedz
@Rodriquez: Uważam że jak ktoś sie lubi ruchać to niech się rucha ile wlezie i z kim chce a już napewno nie czyta #!$%@? inceli co oni na ten temat myślą elita internetu w każdej dziedzinie życia.

Te laski mają więcej rozumu od was, ciekawe jakby ktoś liczył ile razy walicie konia do chińskich bajek z głowami zwierząt XD

Eksperci od seksu na wykopie to ta sama liga co eksperci od
  • Odpowiedz
Te laski mają więcej rozumu od was, ciekawe jakby ktoś liczył ile razy walicie konia do chińskich bajek z głowami zwierząt XD

Eksperci od seksu na wykopie to ta sama liga co eksperci od iphonów oglądanych przez szybke w sklepie


@suqmadiq2ama: fajna kontrola obrażeń, akurat trafiłeś na osobę która nie toleruje chińskich bajek a ze sfery seksualnej jestem zadowolony. Raczej zastanawia mnie twoje białorycerstwo w postaci bronienia rozwiązłosci seksualnej jesteś swingersem
  • Odpowiedz
@blaszanydrwal_: Po pierwsze, wy jesteście chorzy ma punkcie dziewictwa
Po drugie, każdy normalny facet/kobieta ma w dupie ile partnerów seksualnych miała jego obecna partnerka/partner, albo czy jest dziewicą/prawiczkiem
Po trzecie, to co wstawiła ta dziewcyzna to bait, aby takich przegrywów jak wy triggerować.
#bekazprzegrywow
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ale tutaj nie oceniamy opa po jego wpisach tylko autorkę posta która chwiali się rozwiązłością seksualną.
Jakbyś zareagował gdyby wpis wrzucił różowy lub profil AnonimoweMirkoWyznania czy Lech Wałęsa?

To jest twój autorytet w sprawach seksualnych?


Dlaczego uważasz że OP ma być autorytetem względem całej opisanej historii? jest tylko nośnikiem który to tu przyniósł, a indywidualne zdanie każdego użytkownika jest mierzone indywidualnie, i tez osobiście uważam że rozwiązłość seksualna jest wadą
  • Odpowiedz