Wpis z mikrobloga

to już jest przesada, a n0rmiki dalej będą wierzyć że ich wybranka miała przed nimi tylko 2 partnerów seksualnych. do tego jeszcze ponad 600 TYSIĘCY polubień od podobnych jej szonów, no ale taki różowy później ci powie że jak chcesz żeby twoja dziewczyna była dziewicą to jesteś incelem nie pewnym swojej 'męskości' (bo masz małego hihihi)
reszta w kom
#przegryw #p0lka #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #blackpill
b....._ - to już jest przesada, a n0rmiki dalej będą wierzyć że ich wybranka miała pr...

źródło: comment_1672402428qR7geSJgt0ZAmjT7kBjTEN.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
#!$%@? umysłowe jest cnotą a udane życie seksualne patolstwem


@suqmadiq2ama: taka ilośc partnerów to udane zycie seksualne? raczej niebezpieczne hobby albo jakis problem psychiczny jak seksocholizm.

@GOOF1: No witaj w rzeczywistości, chcesz policzyć ile razy normalni ludzie ryzykują?
Wychodzisz z domu i ryzykujesz że #!$%@? w ciebie pijany kierowca - czy to ma spowodować że z domu nie wyjdziesz?

Ja mam nie dość że hobby ekstremalnie ryzykowne to jeszcze prace
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Komentuje wątek który wszedł w gorące (nie analizuje tagów) i wyraziłem swoją opinie w tym wątku a Ty z góry wyzywasz wszystkich losowych od inceli nieruchajacych, nie masz przypadkiem jakiejś obsesji na ten temat? Patrząc po twoich komentarzach to średnio co któryś wpis dotyczy wyzywania od inceli
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No bo cała dyskusja polega na wyzywaniu od inceli począwszy od autora wpisu

"Tak samo bym zareagował, to że incele nie ruchają jest wyłącznie spowodowane ich #!$%@? i wrogim nastawieniem do kobiet, nie chodzi o wzrost ani o szczęke ani o hajs tylko o #!$%@? umysłowe które powoduje że nawet rumunka i małpa na takiego nie splunie.
"

Zapytałem czy jeśli wpis opublikowałby różowy czy aninomowe czy Lech Wałęsa, odpisałeś
  • Odpowiedz
@technojezus: @suqmadiq2ama: Widać u was silne wyparcie i, żę jednak boli was duża liczba partnerów seksualnych u partnerki. Gdyby wam to nie przeszkadzało to byście o tym nie pisali tyle na wykopie. Stwierdzam u was silny syndrom wyparcia. Chyba pora iść na terapię.
  • Odpowiedz
no skoro cie nie interesuje to znaczy że interesuje cie wyłącznie walenie konia i wyzywanie kobiet od #!$%@?, ze strachu że któraś jebnie śmiechem na widok dziewiczego siusiaka ze stulejką. XD


@suqmadiq2ama: no skoro twoim jedynym doświadczeniem jest chodzenie na divy to się nie dziwę że tak reagujesz jesteś upośledzoną jednostką.
Wyszło ze twoje relacje z kobietami są tylko relacjami płatnymi więc dlaczego starasz się coś udowodnić gdzie każdy twój argument
  • Odpowiedz