Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spunky: po prostu upewniam się, że celowo użyłeś sformułowania "soczek karmi", żeby poprzeć swoją tezę, że promocja o której wspominasz powinna cię objąć.

Nie mówię, czy powinna czy nie - po prostu widzę jak budujesz swoją narrację :)
@dr-proktor: Tak. Promocja powinna mnie objąć. Mam zdjęcia informacji przy produkcie z dokładną treścią wyłączenia. Konsultowałem to mailowo z UOKiK i tam potwierdzono moją rację
@Reezu: bo tak było


@Matpiotr: Wiem, trollowałem tak kasjerki jak się #!$%@?łem na to.

Dzwoniłem na policję, gdy nie chcieli mi sprzedać piwa bez alko.

Dzwoniłem do centrali Lidla, gdy sprzedali mi bez sprawdzenia dowodu po tym jak policja im to nakazała grożąc przyjazdem xD
Imo nadal lepszy niż biedra, przynajmniej nie ma takiego syfu wszędzie


@winadajci3: jest dokładnie taki sam syf. Do tego trzeba sprawdzać każdy paragon, bo zarówno na sklepie syf, jak i w komputerach. Może 8 lat temu Lidl chciał być "ekskluzywny", teraz to to samo szambo co biedra i trzeba latać po całym sklepie, bo makaron w 5 miejscach.
@winadajci3: Przykre jak Lidl się zeszmacił w ostatnich latach a to całkiem przyjemna sieć do zakupowania była. Miła muzyczka grała itd. Ostatnio jak byłem to wyszedłem z podniesionym ciśnieniem po nieustannych komunikatach z kas samoobsługowych drących mordę na cały sklep dziwnymi komunikatami. To już w Biedrze kasy są przyjemniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)