Wpis z mikrobloga

#eldenring
95 godzin gry za mną, 87 poziom i do tej pory znalazłem chyba ze dwa "Ponure Kamienie Kowalskie [6]" do upgrade`u broni. Czy ja coś robię źle czy po prostu nie mam szczęścia? Czy one wypadają losowo czy jest ich ściśle określona liczba w grze? Ostatni upgrade zrobiłem 35 poziomów temu i od tej pory stoję w miejscu. Mam już nawet jeden kamień z 7 tieru, ale 6 nihuhu. Zaczynając grę myślałem, że sobie kilka broni wymaksuję i będę je zmieniał zależnie od ochoty, a tu nie mogę nawet jednej podrasować... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zwykłe kamienie kowalskie wypadają, ale z ponurymi na wyższych levelach to jest dramat.

#ps4 #ps5 #xboxone #pcmasterrace
#eldenring
Pobierz Niekumaty_ - #eldenring
95 godzin gry za mną, 87 poziom i do tej pory znalazłem chyb...
źródło: comment_1672390646fSmY8zgi3VnfOUPVtplJHT.jpg
  • 10
@Fiktorianin: ja jestem eksplorerem, zwiedzam sobie to tu, to tam. Jak mnie znudzi kraina to idę do innej. Odsłonięty mam cały dół, całe bagna, większość północy, teraz sobie eksploruję szkołę magii. Następny będzie Ognisty Dwór czy jak to się tam nazywa...
Zaczynając grę myślałem, że sobie kilka broni wymaksuję i będę je zmieniał zależnie od ochoty, a tu nie mogę nawet jednej podrasować...


@Niekumaty_: ostatecznie bedziesz mogl kupic wszystkie kamienie poza ostatnim poziomem (+25 zwykly i +10 unikat) ktore wymagaja unikalnych "ancient dragon" kamieni a ktore sa ograniczone w grze zwykle do rzadkich znajdziek albo nagrod za cale lancuchy zadan i jest ich odpowiednio 8 somber i 13 zwyklych

natomiast jak pisali
Następny będzie Ognisty Dwór czy jak to się tam nazywa...


@Niekumaty_: Ciepło ciepło... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Coś jest z tymi kamieniami +7, ja miałem sytuację, gdy miałem już kamienie +8 i +9 ale brakowało mi właśnie +7 żeby ulepszyć broń. I dość sporo czasu spędziłem, żeby go znaleźć, a potem już sypały się niemal jak z rękawa.
@Niekumaty_ musisz szukać specjalnych dzwonków. Przekazujesz je później tej wiedzmie w okrągłym stole, co jest jakby rozdwojona, nie pamiętam jak się nazywa. Jak przekażesz odpowiedni dzwonek to masz kamienie bez limitu. Bez pomocy yu ciężko będzie Ci wszystko znaleźć. Zazwyczaj dzwonki są w katakumbach, po pokonaniu mini bosa lub w jakiejś skrzyni. Jedyne ograniczenie masz w max lvl. Tych kamieni jest chyba tylko 8 w grze.