Wpis z mikrobloga

jaki jest sens zycia nie majac zadnych kolegow ani przyjaciol o zwiazkach nie wspomne
do roboty nie ma po co isc bo nie ma dla kogo (inb4 dla siebie) tak samo dbanie o siebie, jestem typem co robi wszystko cos dla kogos ale jak tego kogos nie ma to po co mam zyc eh
#przegryw #s----------e #depresja
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trap-Loser: Pojedź sobie w góry, wynajmij pokój np w koscielisku z widokiem, pospaceruj sobie, zjedz coś dobrego, zrób wałówkę na trasę na szczyt, zobaczysz sens życia, nie ma nic lepszego jak samotny pobyt w górach, można poczuć takie połączenie z naturą, zobaczysz że będziesz pracować tylko po to aby tam samemu jeździć, cisza spokój, widok, dobre jedzenie (najlepiej weź jakiś pokój z kuchnią).
  • Odpowiedz
@Trap-Loser: ja np. dbam o siebie dla siebie. Lepiej się czuję jak jestem czysty i wyglądam dobrze w lustrze. Mam więcej chęci na robienie innych rzeczy niż leżenie w łóżku
  • Odpowiedz
@Trap-Loser: @OstatniRomantyk92: @Van-der-Ledre: ja jebe przegrywy. Z takim zapałem do życia nigdy nie znajdziecie żadnej lochy.
Weźcie się za coś i to róbcie. Najbliżej każdemu będzie do siłowni - od tego zacznijcie i skończcie się użalać nad sobą bo nikt nie chce r----ć kogoś kto się nad sobą użala.
  • Odpowiedz