Wpis z mikrobloga

@churagan: nie każdy kupuje rower byle gdzieś dojechać, dla wielu to pasja, hobby i jeżdżenie na accencie to jak jedzenie w mc i mówienie, że to też jedzenie i można się tak samo najeść.
  • Odpowiedz
@pine: jeżeli ktoś wyznaje ze jedyna prawilna szosa to trek bo mad0nka ma dziurę XD i tak to marketingowcy sprzedali to ja już nie wiem co jest łowieniem łosi. A są tacy ludzie dla których szosa to się zaczyna od 30 bo poniżej to nie rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@churagan
@pine
@TypowyXD

Ok chyba coś poszło nie tak. Sam jeżdżę na rowerze za 3k a drugi mam składany samemu ktory też nie kosztował więcej niż 3k ¯_(ツ)_/¯ Chodziło mi bardziej o taki temat który mi się nawinął że Polak musi dużo dłużej pracować żeby sobie coś kupić tu akurat wziąłem treka zupełnie przypadkowo niż np Niemiec czy Anglik. Wszystkie ceny są przeliczane na naszą walutę z euro czy funta a zarobki
  • Odpowiedz
@mateoelo no jesteśmy biedakami, a o co chodzi? Co nie zmienia faktu, że producentów #!$%@?ło i wciskają te same lub gorsze rowery z nowym malowaniem za jeszcze większe pieniądze.
  • Odpowiedz