Wpis z mikrobloga

Próbowałem wczoraj wrzucić na główną znalezisko zwracające uwagę na body shaming w kierunku facetów przez kobiety. Niestety nawet użycie listy nie pomogło. Znalezisko zostało zakopane. Biorąc pod uwagę że większość użytkowników tego portalu to faceci, stwierdzam tylko jedno. It's over dla chłopa. Nie ma solidarności wśród facetów. Facet w walce o tzipe użyje wszelkich argumentów, by zniszczyć drugiego. Wyobraźcie sobie gdyby jakiś znany facet napisał publicznie kobiecie, żeby spier#alała, bo ma małe cycki. Zostałby zjedzony zarówno przez kobiety, jak i męskich cuckoldów. Tutaj natomiast nic się nie stało, wręcz przeciwnie - połowa jak nie większość komentarzy była pozytywna, że fajnie pojechała typowi. Facet nie może być ofiarą body shamingu. Podobnie jak biały ofiarą rasizmu.

It's over dla chłopa.
#przegryw #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz popierduuka - Próbowałem wczoraj wrzucić na główną znalezisko zwracające uwagę na bod...
źródło: comment_16723104740BCobm28qBIP5gIdjybJgL.jpg
  • 90
No właśnie nikt nie zrobił nic złego.


@kiszczak: zrobił. Wyzywanie za cechę ciała, na którą nie ma się żadnego wpływu to jest coś złego.

Przede wszystkim wypowiedź była skierowana stricte do nieg

ale uderza w inne osoby

temat przyrodzenia

small dick

xD ty weź przestań trollować typie

To zupełnie nie jest tak

To zupełnie jest tak. Tylko skrajna lewica to hipokryci, sami obrażają innych ze względu na cechy na które dane
@marv0oo Człowieku cały czas udajesz, że nie wiesz, iż istotą jej wypowiedzi było sparafrazowanie Tate'a. Nie obraza członka. Wystarczy zainteresować się sprawą, a nie w ciemno ocenić jedno zdanie wyjęte z kontekstu sytuacji ¯_(ツ)_/¯ no i naprawdę nie mam pojęcia jak to mogło dotknąć anonimowego posiadacza małego członka. Np. mnie? Mając małego członka mam się czuć obrażony za każdym razem gdy ktoś mówi o małych członkach, mimo, że nie mam z wypowiedzią
iż istotą jej wypowiedzi było sparafrazowanie Tate'a


@kiszczak: ale ja mam w dupie istotę tej wypowiedzi. Ty cały czas udajesz, że nie widzisz tego, że ta wypowiedź rykoszetuje w inną grupę ludzi.

Nie obraza członka

Stosowanie określenia "small dick" jako obrazę, obraża ludzi którzy faktycznie mają taki problem. I może sobie pierdzielić co chcesz, ale prawda jest taka, że to jest obraza.

Np. mnie?

Bo widocznie ty nie masz z tym
@marv0oo

Ty cały czas udajesz, że nie widzisz tego, że ta wypowiedź rykoszetuje w inną grupę ludzi


Bo uważam, że to naciągane twierdzenie.

Stosowanie określenia "small dick" jako obrazę, obraża ludzi którzy faktycznie mają taki problem. I może sobie pierdzielić co chcesz, ale prawda jest taka, że to jest obraza.


Prawda jest taka, że żeby poczuć się obrażonym wypowiedź powinna być skierowana do nas. Zresztą idąc tą logiką zawsze można poczuć się
Ale to nie jest problem autora wypowiedzi


@kiszczak: oczywiście, że jest, bo osoby ze skrajnie lewej strony prowadzą tego typu politykę.
-Nie możesz mówić murzyn, bo to kogoś obraża. Uj, że to normalne, polskie określenie na czarnoskórych
-Nie możesz żartować z murzynów bo rasizm
-Nie możesz żartować z grubych bo fatofobia
Ale jak ktoś z tamtej grupy ludzi mówi o małym penisie, to oni już mogą.
Dlaczego piętnuje się ludzi, którzy
@marv0oo

oczywiście, że jest, bo osoby ze skrajnie lewej strony prowadzą tego typu politykę.


Wrzucamy wszystkuch do jednego worka? Przecież osoby ze skrajnie prawej strony prowadzą jeszcze ostrzejszą politykę: widząc dwóch gejów idących za rękę napadają ich¯_(ツ)
Jak widzisz, stosowanie takiej retoryki jest bardzo proste.

Ale jak ktoś z tamtej grupy ludzi mówi o małym penisie, to oni już mogą.


A Ty jakbyś się zaciął. Powtarzam po raz kolejny, że suche
Dosłowne tłumaczenie jest inne, ale próbujesz to ignorować xD


@Izanagi013: A czemu miałoby służyć nieprawidłowe, dosłowne tłumaczenie idiomu? Poza podciągnięciem kwestii pod tą idiotyczną tezę z "body shamingiem" facetów z małymi siurkami? xDD
@popierduuka ile jeszcze zamierzasz zrobić wpisów na ten temat? xD
Tym czasem twój idol został aresztowany za handel ludźmi. Ale w tej wymianie zdań to oczywiście Greta jest tą złą xD

Also, wieje od ciebie small dick energy ( ͡º ͜ʖ͡º)