Wpis z mikrobloga

Próbowałem wczoraj wrzucić na główną znalezisko zwracające uwagę na body shaming w kierunku facetów przez kobiety. Niestety nawet użycie listy nie pomogło. Znalezisko zostało zakopane. Biorąc pod uwagę że większość użytkowników tego portalu to faceci, stwierdzam tylko jedno. It's over dla chłopa. Nie ma solidarności wśród facetów. Facet w walce o tzipe użyje wszelkich argumentów, by zniszczyć drugiego. Wyobraźcie sobie gdyby jakiś znany facet napisał publicznie kobiecie, żeby spier#alała, bo ma małe cycki. Zostałby zjedzony zarówno przez kobiety, jak i męskich cuckoldów. Tutaj natomiast nic się nie stało, wręcz przeciwnie - połowa jak nie większość komentarzy była pozytywna, że fajnie pojechała typowi. Facet nie może być ofiarą body shamingu. Podobnie jak biały ofiarą rasizmu.

It's over dla chłopa.
#przegryw #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz popierduuka - Próbowałem wczoraj wrzucić na główną znalezisko zwracające uwagę na bod...
źródło: comment_16723104740BCobm28qBIP5gIdjybJgL.jpg
  • 90
@WhiskyRomeo

czyli jak gruba laska według mnie zachowuje się chamsko mogę nazwać ją grubasem z małym cyckami i większość mi przyklasnie. Got it.


No, u ain't.
Jak gruba laska zachowuje się chamsko to możesz ją nazwać np. wiedźmą. Nie będzie to oczywiście oznaczało, że uprawia czary, ale będzie to opisywało jej charakter.
Small Dick Energy- mimo konotacji językowej nie ma nic wspólnego z cechami fizycznymi. Powyżej masz linka do definicji.
@kiszczak: Ale to przecież nie ma żadnego znaczenia - określenie ma swoje źródła w body shamingu i sugerowaniu że facet posiada małego #!$%@?. Idąc twoim tokiem rozumowania mogę nazwać kogoś "faggot" i mówić że krytykuję jego zachowanie i wcale nie wypowiadam się w jakikolwiek sposób o LGBT. Ale oczywiście moderacja na twitterze chyba nie byłaby tak wyrozumiała ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Passarinho

określenie ma swoje źródła w body shamingu i sugerowaniu że facet posiada małego #!$%@?


Nie. Określenie ma sugerować, że facet posiada określony zestaw cech. Dałeś przykład "faggot", co przekładając na język angielski niestety nie ma racji bytu. ALE nazywanie kogoś ciotą po polsku jest już dobrym przykładem. Bo potocznie w pierwszej kolejności będzie znaczyło, że ktoś jest strachliwy, zbyt ostrożny. Dopiero traktowanie tego dosłownie zaprowadzi nas do wniosku, iż ktoś bierze
@popierduuka: #falszywyrozowypasek nie jest w stanie dojrzeć oczywistości, gdzie nawet autystyczna dziewczyna posiada więcej empatii, przez co była w stanie przejrzeć typa na wylot.

Kluczem w określeniu "Small Dick Energy" jest to, ze zachowanie jest w jakiś sposób kompensacyjne. Gdyby nie zwracał się niepytany jak ostatni przygłup:

"hej @greta, patrz jakie mam 33 samochody i palom w #!$%@?, he he he",

to nie dostałby takiej odpowiedzi, przez co później nie