Wpis z mikrobloga

Ten naród zginie...chyba nie ma już nadziei..famemma jest ich główną rozrywką. Nie dziwię się, że się Polaków tak #!$%@? w dupę, a rządzi pis. Patologia wyssana z mlekiem matki w każdym zakątku tego kraju. Założę się, że jakby te ich patusy z famemma wystartowały do wyborów to by spokojnie osiągnęli 5%. Jakby nie patrzeć ja ich nie winię, korzystają tylko z głupoty widowni, ale że aż tylu to ma zwolenników to nie sądziłem.

#zalesie #patologia #polska
  • 32
@fff112 Ale wszyscy mamy ograniczone horyzonty, bo treści na Wykopie chcąc nie chcąc już od dawna są ukierunkowane tylko w jedną skrajność: internetowe trendy. W społeczeństwie jestesmy jednak mniejszością. Większość ludzi ma w dupie internetowe trendy i prędzej interesuje ich nowy romans Kasi Cichopek niż patogale MMA. A tu jest odwrotnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
a rządzi pis


@fff112: borze... () a jakiej rozrywce oddają się wyborcy PO? Słuchanie muzyki klasycznej i czytanie Dostojewskiego? Poza tym te stare babcie od dawna na emeryturze co to tylko na PiS głosują to famemma oglądają? Nie sądzę.
@pwone: Jak nie pracujesz w Polsce to nie zagłosujesz na pis...nie można mieć rozumu i chcieć oddawać sebixom czy kurskim czy tam obajtkowi na kupowanie głosów i utrzymywanie nierobów. Każdy kto ma rozum i pracuje na siebie jest temu przeciwny...Nie można być tak głupim. Chyba, że ktoś nie ma tej świadomości to w zasadzie w sumie mieści się w tej grupie o braku rozumu.
@Rga79: jest o motoryzacji czy pogodzie? Coś mi umknęło i myślałem że jest o ludziach którzy oglądają to gówno, a wiec każdy z chociaż minimum rigcz powinien użyć odpowiedniego tagu