Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: Zgadzam sie. Ja jednak tez patrze co za tym wszystkim stoi. Bo to tylko symbole mimo wszystko.
Myslisz, ze ci panowie z naszywkami sa wrogo nastawieni do polski? Polakow? Oni maja wlasna wersje historii, taka byli karmieni, a obecnie to jest jakis powiedzmy „symbol” nienawisci do Rosji o walki o swoj kraj.
Watpie zeby tam sobie siedzieli na froncie przy czaju i „o hehe Sasza a pamietasz jak twoj dziadek
@loczyn: Mam nadzieję, że nie będziemy się musieli przekonywać jakiego rodzaju sentyment do polskości się u nich utrzymuje. Ten kult UPA, Bandery, ulice Szuchewycza i szczekanie Melnyka mnie boli okropnie. I jakoś nie nastraja pozytywnie na przyszłość. Wolałbym, żeby się gotowali we własnym sosie i nawet nie patrzyli w naszą stronę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner:

Zauważ, że z całego Wojska Polskiego takich haniebnych zdjęć nie znajdziesz aż tyle, nawet jeśli będziesz szukał za 30 lat wstecz.

No to może nie pełnoskalowa inwazja, tylko ze trzy bombardowania? Ile byłoby uczciwie?
Ty się teraz kapnąłeś, że w azowie siedzą naziole? Ruscy twierdzili, że Ukraina jest rządzona przez nazistów i od nich chcą ich uwolnić. Z resztą to już jakiś stary temat, bo teraz uwalniają od ćpunów i
@JudzinStouner:

@prawda_w_moskwie: jak się wszyscy śmiali, że "WTF co to za #!$%@?, przecież na Ukrainie nie ma żadnych nazistów", to chyba jednak sie "lekko" minęli z prawdą xD

Co to za urojenia? Przecież od początku wojny wiadomo, że po stronie ukraińskiej jest trochę nazistów (zwłaszcza w pułku Azow), co rząd ukraiński czynnie zwalczał.
Bijesz w tym momencie chochoła
@JudzinStouner ale nikt nie mówił że na Ukrainie nie ma nazioli. Są, może nawet jest ich ciut więcej niż w innych krajach, ale to dalej nie daje prawa innym naziolom do atakowania Ukrainy. W tej sytuacji naziole tłuką się z naziolami, więc w sumie sytuacja win win dla wszystkich. Tylko kurcze w to wszystko wciągnięci są całkowicie normalni i fajni ludzie, którzy poszli na wojnę bo się faszolkom zachciało tluc