Wpis z mikrobloga

#bydgoszcz #fordon

Nie wiem czy w całym 2023 zaparkuje tam więcej samochodów niż komentarzy ma ten wpis na fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, zajebisty P&R bulwo, skoro 3km dalej bez korków można zostawić samochód za darmo na klepisku pod Dworcem Wschód i mieć taniej, ale za to bliżej do centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cultofluna - #bydgoszcz #fordon

Nie wiem czy w całym 2023 zaparkuje tam więcej sam...

źródło: comment_1672260175vEeIkeYaxknWZBp1z8ADVw.jpg

Pobierz
  • 17
@Zielonykubek: ogólne przeświadczenie jest takie że od tego parkingu do centrum onkologii w ciągu kilku następnych lat wytną wszystko. Bliżej mojej miejscówki (Olimpijczyków, Igrzyskowa) z kolei billboardy, bo też chcą ciąć las. Bez sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zielonykubek: jak oglądałem parę tygodni temu plany zagospodarowania (te najnowsze) to niby nie, ale dość mało restrykcyjnie wygląda to od północy w kwestii zabudowy jednorodzinnej (chyba że coś pomyliłem).

btw - apropos górek, przed świętami wybrałem się przez górki żeby zejść z od pomnika wprost na Monte Cassino, zejściem którym nikt nie schodzi :D Nie dość że pokłuły mnie jakieś dzikie śliwki, tak że różowa musiała mi dłubać drzazgi w palcach,
nie znam osób które jadą trochę autem a trochę tramwajem xd


@69guziec: to że nie znasz, nie zmienia faktu że Park and Ride dla takich ludzi w różnych miastach się jakoś tam potrafi sprawdzać. Problem w tym że nie w tym mieście i przede wszystkim nie w tym miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zielonykubek: ale parę albo paręnaście lat temu z tego co pamiętam ktoś się czaił na stawianie osiedla od północnej strony na linii Osielsko - osiedle Szybowników, pewnie jak poszczują Rafcia odpowiednią kwotą to i plan można do tego dostosować. Wtedy to chyba były jeszcze czasy Dombrowicza

@Don_Hollywood: ten P+R na Czyżkówku to chyba tylko po to żeby księdzu na złość zrobić bo z tego co kojarzę to zgarnęli większość miejsc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cult_of_luna: Jak mam iść do urzędu miasta na Grudziądzkiej to parkuję koło Castoramy albo na Wzgórzu Dąbrowskiego, jeśli mam iść na Przyrzecze to koło głównej Poczty albo w Drukarni to na jaki wuj mam płacić za bilet komunikacji publicznej skoro odległość od samochodu mam tylko kilka minut dłuższą niż z przystanku a parkuję w większości przypadków za darmo