Wpis z mikrobloga

@Fajka: Poczekaj aż zacznie dojrzewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to mam mieszańca z maine. Jego ojciec w połowie maine coon i ragdoll, a matula brytyjka mieszana z dachowcem. Łazi ci po szafach? Wode lubi? Mojemu to chyba wyszło po mainach. Jest przyjacielski i lubi ludzi po ragdolach, ale też troche jak brytyjczyk, lubi mieć swoją przestrzeń. Dość mocno się ze mną związał i 90% swojego czasu
Pobierz Lujdziarski - @Fajka: Poczekaj aż zacznie dojrzewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to mam mieszańca z...
źródło: comment_1672257340JBc3UoBI5vb9rIm84Zw5cp.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lujdziarski: łazi gdzie tylko wejdzie, wodę lubi. Mam wrażenie, że długo nie pije a później dużo na raz. Też dużo czasu spędza ze mną, ale strasznie gryzie i drapie. Niestety za wcześnie była od matki wzięta. Przekierowuje ją na zabawkę, ale ma niespożyte pokłady energii. Ma syndrom sierocy i liże moje ręce, ugniatając przy tym łapkami. Ładny ten Twój kotek :)
@Fajka: Pewnie dajesz tez sucha do diety, moj glownie je mokre i to dosc duzo. Od wczoraj poszla puszka 400 g mokrej. Suchej dostaje rzadko, bardziej w formie przekaski niz pokarmu stalego. Tez staraj sie dawac jak najmniej, pobierze sobie wtedy wode z mokrej karmy. On tez byl troche za wczesnie brany, mial 10 tyg jak do mnie przyszedl. Chodzil i ssal kocyk, ale mu przeszlo. Duzo uwagi mu poswiecilem, teraz
Pobierz Lujdziarski - @Fajka: Pewnie dajesz tez sucha do diety, moj glownie je mokre i to dos...
źródło: comment_1672259993ETTAxoJPAiCi1QBTzUHKzq.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lujdziarski: Daję tylko mokrą karmę i czasami surowe mięso. No właśnie nie wiem czy trzeba kotkę kastrować jeżeli jest niewychodząca. Plus kotek jest taki, że można kastrować w każdym wieku, więc najwyżej zobaczę za jakiś czas. Moja kotka miała 5 tygodni tylko jak ją brałem. Niestety wtedy nie wiedziałem, że to stanowczo za wcześnie.