Wpis z mikrobloga

W najbliższych dniach poznamy zwycięzcę konkursu Atomowa Bzdura Roku 2022 wyłonionego przez jury.

Za to dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zakończyliśmy zbieranie głosów publiczności i publikujemy ich wyniki.
Do ostatniej chwili wyniki były bardzo wyrównane i dosłownie kilka głosów mogło całkowicie zmienić skład podium.
Wyniki głosowania na nagrodę publiczności konkursu Atomowa Bzdura Roku 2022 prezentują się następująco:

1. Tomasz Rożek – 26,72%
2 Mateusz Morawiecki – 23,48%
3 Hubert Czerniak – 20,24%
4. Wojciech Jakóbik – 18,62%
5. Jakub Stankowski – 4,45%
6. Gen. Mieczysław Bieniek – 3,64%
7. Redakcja nuclear.pl – 2,63%
Tym samym zwycięzcą nagrody publiczności zostaje pan Tomasz Rożek.
Nagrodę w postaci statuetki i dyplomu prześlemy zwycięzcy konkursu.

Nuclear.pl na FB

#ejdlakazdego <- mój tag o energetyce jądrowej
#energetyka #energetykajadrowa #fizyka #nauka
Pobierz markedone - W najbliższych dniach poznamy zwycięzcę konkursu Atomowa Bzdura Roku 2022...
źródło: comment_16722459143ZQ3TTPepu2tLkc1PltnPz.jpg
  • 30
@mprzemo: ja to wiem, Ty to wiesz, ale alternatywny wolnomyśliciel dalej będzie postował brednie w dużej mierze finansowane przez ruską propagandę. Mam chociaż nadzieję że dostaje za to jakieś kopiejki, ale jak znam życie to jest po prostu pożytecznym głupcem.
@Dakkar: zamilcz szurze, szkodliwa kanalio.
Badanie które zalinkowałeś stwierdza, że istnieje korelacja pomiędzy szczepionką, a zawiekszeniem ryzyka zapalenie mięśnia sercowego/osierdzia.
Autorzy w żaden sposób nie sugerują szkodliwości szczepionek, a jedynie zalecają rozwagę przy podawaniu jej pacjentom szczególnie narażonym na w/w.
Standardowo, źle interpretujesz dostępne dane, tak by całość pasowała do twojej durnej hipotezy.
Pomijasz również publikacje, mówiące o tym jak na ryzyko zakrzepicy i zawału wpływa samo zachorowanie na covid (podpowiadam:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3w3linka: opowiedz mi jeszcze coś o mnie. Z chęcią się dowiem czegoś ciekawego od kogoś kto nie mając żadnej wiedzy na temat danej osoby wysuwa tak daleko idące wnioski
@i-marszi: I tak, i nie.
Znaczna część naszych rodaków nie jest w stanie pojąć że płaci się za energię elektryczną i jej dystrybucję, a nie za prąd. Jeszcze więcej posługuje się słowami "żarówka LED" i ma zagwozdkę jakim cudem 15 watowa LEDówka świeci jak 100 W starego typu.

Jeżeli statystyczny Polak usłyszałby że uran jest lekko promieniotwórczy, to dostałby smergla.
@ZercaMirkoslaw:
Z praktyczne punktu widzenia, to jak coś ma połowiczny czas rozpadu liczony w milionach (a dla U238 nawet miliardach) lat, to jest w zasadzie nie jest promieniotwórczy. Ale ja fizykiem nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZercaMirkoslaw:
Nie znam wypowiedzi Morawieckiego. Ale wiem że są albo że były próby z takimi reaktorami w których ostatnim zabezpieczeniem było to że miały się wtapiać w skałę i tam już zostawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)