Wpis z mikrobloga

ile płacicie za orange love?

chodzi mi o ten pakiet z internetem 300MB/s i podstawowym pakietem TV

ja płace teraz 99 zł i umowa mi sie konczy w maju, a przyslali mi maila ze jak przedluze umowe juz teraz to bedzie 10zl rabatu tyle ze ta oferta z rabatem to 99 zł przez pół roku a potem 120 zł i sie zastanawiam czy tak te orange love tak podrozalo czy chcą mnie zrobic w balona?

#orange #orangelove #internet #pytanie
Ksemidesdelos - ile płacicie za orange love? 

chodzi mi o ten pakiet z internetem ...

źródło: comment_1672238829vBTf0VcgsT9p9DMuvHRm3Y.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksemidesdelos: Po prostu nowa oferta jest droższa. Także ja na twoim miejscu bym pozostał na obecnej, zwłaszcza że przejdzie Tobie w czas nieokreślony.
  • Odpowiedz
@NH35: czyli co jezeli nie skusze sie na tą promocje to bede płacił juz na stałe 99,99 zł a jak przedłuze umowe już teraz to dzieki tej promocji po poł roku bede płacił 120zł? czyli 20zł drozej?

czyli tak jak czułem, chcą mnie zrobić w balona
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos zostaw na razie tak jak jest - umowa na czas nieokreślony to kontynuacja starych cen, jak przedłużysz to jak sam zauważyłeś teraz jest drożej - jedynie co pół roku bedziesz miał mały bigos w rachunku, jeden będzie niższy a kolejny wyższy o niedopłatę z poprzedniego miesiąca.
  • Odpowiedz
zostaw na razie tak jak jest


@prezes_internetu: tak myslałem zeby nic nie ruszać wtedy od maja było by na czas nieokreślony za 110 zł, tyle ze oni tą cene chyba tez mogą wtedy zmienic w kazdej chwili jakby koszty dzialalnosci wystrzeliły?

ostatecznie odezwalem sie do konsultanta i dal 20zl rabatu, w ten sposób ze pierwsze 6 miesiecy za 80zł a kolejne 1,5 roku za 100zł, jedyny minus ze po dwóch latach
Ksemidesdelos - > zostaw na razie tak jak jest

@prezes_internetu: tak myslałem zeb...

źródło: comment_1672256576yXQUDRU55dnV2D2UAwifAe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz