Wpis z mikrobloga

@bkce: To jest jego tłitterowy sposób na uwiarygadnianie swojej osoby. Podawanie dalej albo plusowanie infantylnych wpisów anonimowych kont, które wychwalają go w sekciarski, żenujący sposób.
@IdillaMZ: A może znów działa prosty powszechny mechanizm budowania relacji, żyjemy w społeczeństwie.

Ktoś pisze coś pozytywnego o mnie. Prawdopodobnie fan, jak podbiję jego wypowiedź będzie mu miło. Nudzi mi się czekając w kolejce na cokolwiek, a zabiję czas lajkując fanów. Pewnie kupi kolejną książkę. Jest profit. Nie mam weny codziennie wrzucać swoich wpisów, a aktywność na koncie jakaś musi być aby przytrzymać fan base. To jest ekwiwalent wrzucania jedzonka na
@bkce: Czegoś takiego nie widziałem by ktokolwiek inny tak rozkochiwał się tylko w wypowiedziach pod swoim adresem, które podkreślają jakim to Bartosiak nie jest uber autorytetem w sekciarski, bezkrytyczny sposób. Żenada.
Bartosiak wcześniej mówił o tym, że Polska potrzebuje własnych satelit. Teraz MON kupuje satelity od Francuzów.


@ruski_agent: ale to, że WP potrzebuje własnych satelitów to nie jest żadne odkrycie ostatniego czasu w wojsku/MON. Wiedzieli to wszyscy od prawie 20 lat, jak trzeba było wynajmować od ruskich komunikację przez ich satelity z Afganistanu i podchody do tego były robione w tym czasie wielokrotnie. Zawsze się tylko na zobaczeniu kosztów kończyło, bo były