Wpis z mikrobloga

@C00mpel: Kolego, a na co sie leczyc zeby wystawili recepte na lecznicza maryche z thc? Nie chce zeby omylkowo te lakarze stwierdzili ze cbd dla mnie sie bardziej nadaje. Te wszydtkoe strony sa legitne? Bez walkow itd? Myslisz ze objawy depresji, brak checi do zycia, chroniczny stres itp kwalifikiuja sie na leczenie thc?
@Devasto27: Orientujesz sie jakie odmiany jeszcze zapisuja? To jest nowy 5-ty element? Bo ktos wspominal ze sa 2 aurory dostepne, red i cos jeszcze. Jaka specyfikacja procentowa? Na jakie schorzenie to bedzie? Moja wizyta w trakcie realizacji...
@ExtraPensja: uważałbym na depresję i medyczną marihuanę, serio warto pogadać ze specjalistą o tym. Depresja jest jednym z przeciwwskazań do terapii. Nie dyskwalifikuje z terapii, ale to już lekarz musi ocenić podczas rozmowy, a nie formularza. Jeśli chciałbyś skorzystać z konsultacji z lekarzem, to uderz na priv, postaram się pomóc.
@Carenabis: Dzieki za dobre slowo. Troche palilem konopii i sativki bardziej trzymaly mnie na duchu i w dobrym nastroju niz indiki dlatego ide w te strone. Zamowilem juz produkt leczniczy, zobacze jakie beda efekty i bede sie konsultowac z Toba. Wtedy dobierzemy cos z Waszej kliniki