Wpis z mikrobloga

#orlen #bekazpisu
w radiu powiedzieli, że gang pisu z osrajtkiem tłumaczą brak obniżek cen na stacjach bo dzięki temu ludzie nie dostaną szoku cenowego jak wróci normalny podatek na benzynę od stycznia XDDDD co kur## xD
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoToTenTego: tak, właśnie też to słyszałem i chciałem zrobić wpis, ale mnie wyprzedziłeś. Czyli sprawa wyjaśniona, yebią nas cenami w trosce o nasze zdrowie. Czaicie, jest drogo, żebyśmy wszyscy na zawał po nowym roku nie padli. Podziękujmy panu #obajtek
XD
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: Klasyczny schemat
W necie wyśmiewa się decyzje PiSu i wymyśla możliwie jak najgłupsze tłumaczenia które mogliby użyć dla swojego elektoratu. Firma PR'owa rządząca polskim państwem od 2015 roku to podłapuje i dokładnie taki przekaz jest sklejony oraz puszczony w eter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aster1981: aha.

A - ej, nie możemy doić frajerów na podatku bo jest tarcza antyinflacyjna
B - mam pomysł, podnieśmy marżę i będziemy zarabiać na tym
A - super pomysł! ale co powiemy ludziom?
B - że musimy ich doić wcześniej, żeby przyzwyczaili się do tego. Bo co jak przyjdzie wróci normalny vat, ludzie padną na zawał...
A - Ty to masz łeb! A jak wróci normalny VAT to wracamy
  • Odpowiedz
  • 3
@Aster1981 co za typ xD pół roku przepłacania za paliwo, żeby szoku nie było po nowym roku... mam nadzieję, że nie masz jeszcze praw wyborczych, bo już czuje skądś Ty.
  • Odpowiedz
@NoToTenTego: jeśli oni trzymają wysokie ceny aby nie doznać szoku cenowego po nowym roku to znaczy że obecnie nas trzymają w tym "szoku cenowym". Czy trzymanie społeczeństwa w szoku cenowym nie jest szkodliwe dla człowieka? Jeśli jest szkodliwe to czy można za to kogoś pozwać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz