Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do @Zoyav - otóz jak można być #damskiprzegryw? Przecież jako kobieta wystarczy być minimalnie interesującą, ba, wystarczy nie być #!$%@?ą i na spokojnie sobie znajdziesz spoko gościa. Wygląd nie ma znaczenia bo jako kobieta wystarczy minimum dbania o siebie (czyt: nie zostania tłustą świnią), można nałożyć jakiś mejkap, ogólnie mocno poprawić swój wygląd, na który i tak jakoś mocno ludzie nie patrzą o ile jesteś spoko z charakteru.

Już na samych tagach masz multum kolesi, z którymi mogłabyś złapać podobny język z powodu rzekomego tkwienia w przegrywie. A zapewne Ty jak i wielu z nich macie podobny cel - rozmowa z drugą osobą, zabicie poczucia samotności itp. I już tu nie mówię o szukaniu drugiej połówki, bo może tego nie szukasz, ale samych ludzi do odezwania się jest tu od groma. Ogólnie się dziwię, że nikt na tagu nie organizuje jakichś wspólnych wypadów czy że nie przesiadujecie na jakichś discordach celem bliższego się poznania.

#przegryw #damskiprzegrw
  • 8
Ogólnie się dziwię, że nikt na tagu nie organizuje jakichś wspólnych wypadów


@LatajacyJeczmien: Jestem chętna na zjazd śląskich przegrywów jakby co ʕʔ Kilka miesięcy temu pod jakimś wpisem wywiązała się dyskusja właśnie o tym, czemu przegrywy i przegrywki się nie spotykają i tam jeden mirek rzucił propozycją spotkania, ku jego zaskoczeniu się zgodziłam, no i się spotkaliśmy kilka razy xD Ale to też nie jest takie proste,
ku jego zaskoczeniu się zgodziłam, no i się spotkaliśmy kilka razy xD


@choochoomotherfucker: Szanuję

Ale to też nie jest takie proste, dużo jest tu np. trolli albo typowych narzekaczy, którzy płaczą nad samotnością, ale spotykać się nie chcą


@choochoomotherfucker: Prawda, też mi się wydaje, że ludzie po prostu chcą sobie gdzieś ponarzekać, a niekoniecznie coś z tym zrobić.

Jestem chętna na zjazd śląskich przegrywów jakby co ʕ
@LatajacyJeczmien:

1. bo nie chcę faceta, chcę znajomych, nie chcę się ruchać

2. boję się spotkać z ludźmi z internetu, mam 3 znajomych internetowych (spoza wykopu), z którymi gadam ponad 4 lata i każde zainicjowane przez nich spotkanie odwoływałam