Wpis z mikrobloga

Ehhhh szkoda chłopa. Wrażliwy, mądry chłop, który przegrał walkę z nałogami i prozą życia. Smutne, że najpewniej mnie czeka to samo. Depresja, brak sensu życia, nałogi, duża wrażliwość i inteligencja to niestety śmiertelne połączenie. Okres między świętami a sylwestrem, to najgorszy okres dla ludzi wrażliwych. Sam pewnie jeśli odejdę, to wybiorę właśnie ten okres. RIP dla chłopa, polecam wywiady i książkę jego, bo można się wiele dowiedzieć o własnych słabościach.

#przegryw #kanalsportowy #mecz #depresja #pieklomezczyzn #polska
KRZYSZTOFDZONGUN - Ehhhh szkoda chłopa. Wrażliwy, mądry chłop, który przegrał walkę z...

źródło: comment_167216747153Fv1AFmdo21OjRL8f0omY.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN Niestety depresja i alkoholizm potrafią skutecznie wykończyć człowieka. Iwan miał wsparcie środowiska piłkarskiego, wyciągano do niego rękę, próbowano mu pomóc i to bardzo chwalebne. Niestety nawet ratunek przez pracę w piłce, którą kochał, nie dał rady pomóc.

Jego autobiografia to najlepsza autobiografia, którą przeczytałem. Momentami bardzo zabawna, momentami bardzo smutna. Poruszająca. Szacunek dla Stanowskiego, że zrezygnował wówczas ze swojej działki, po to by wesprzeć Iwana, któremu z kariery piłkarskiej żadne pieniądze
  • Odpowiedz
@aDzidzi: dla wrażliwych, dla ludzi z problemami, depresja, i tak dalej w okresie Świąt oraz Sylwestra, jest najgorsza, dobija takich ludzi radość innych, plany, imprezy, że inni są radośni, potrafią a taka osoba tego nie potrafi
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Czytałem jego biografie i naprawdę żal, że trafił na takie czasy. Wciągnięty w różne nałogi i najgorsze w tym było to, że wiedział o tym w jakie bagno, starał się, ale dobijało go to że zawodził rodzinę czyli jedyne co mu zostało. Straszne to
  • Odpowiedz
  • 4
@Reaverener stanowski lubi wyciagac reke do alkoholikow, kowalczyk, iwan, zarzeczny, ciekawe kto nastepny. Jak zweszy hajs, to i deyne wskrzesi...
  • Odpowiedz