Wpis z mikrobloga

Ej, @Moderacja. Dlaczego kłamiecie? Jak to nie ma możliwości shadowbana?

Około 2 lat temu robiłem #rozdajo alkoholu. Wpis szybko wszedł w gorące, miał chyba ponad 1000+, i co? Jajco. Nie był widoczny w gorących, a na zdjęcie alkoholu który chciałem przekazać, pojawiło się "+18". Za zdjęcie łychy. Wy się naprawdę puknijcie w czoło czasem i nie kłamcie. Proszę Was, bo to grzech ciężki i pójdziecie do piekła.

#zalesie #moderacjacontent

Screen z wpisu @evilonep
marcel_pijak - Ej, @Moderacja. Dlaczego kłamiecie? Jak to nie ma możliwości shadowban...

źródło: comment_1672163242ghlIyggCd9imPTSFI54mvl.jpg

Pobierz
  • 10
To chyba dobrze. Czy chciałeś rozdawać alkohol osobom małoletnim?


@anonimek123456: Dodanie +18 nie wpłynęło nagle na zmianę wylosowanego. Zakryło tylko to, co nawet 8 letni chłopczyk widzi w hektolitrach przechadzając się alejkami Biedronki, Auchan czy innych sklepów. Zdjęcie butelki z alkoholem nikogo nie gorszy. Jednak możesz być pewna, że dziecku nie wysłałbym butelki z alkoholem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcel_pijak: jak wrzucałem wpisy pod #balladyiromanse to były regularnie shadowbanowane z gorących i normalnie zgłaszałem to do moderacji ze screenami gorących itd i też się nie przyznali. Za to mam usunięty nie wiadomo czemu ranking i co bym nie zrobił (od 3 lat) to już nigdy do rankingu nie wróciłem. Podobnie miał gość z #codzienneokay , nawet to opisywał