Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy z żoną odłożone trochę pieniędzy. Co myślicie żeby teraz za gotówkę sobie kupić jakąś fajną działeczkę, a potem od jesieni próbować wybudować dom z tym kredytem 2%?
Tak sobie o tym myślę i uważam że nawet miałoby to jakiś sens. Mieszkać mamy gdzie, zdolność również mamy więc aż tak nam się pali, a ostatecznie nie wiem czy chce nam się kończyć w 3-pokojowym mieszkaniu nawet w centrum miasta gdy my byśmy woleli troche więcej przestrzeni dla siebie i dzieci.

co uważacie o takiej kombinacji? :)

#nieruchomosci #kiciochpyta #dom

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aad1d46ee95d57c2239316
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
czas wydania zezwolenia na budowę to 65 dni


@perfumowyswir: U mnie to tyle mniej więcej trwało z drobnymi uzupełnieniami, ale przed tym masz trochę załatwiania. Najdłużej czekałem na mapę do celów projektowych. Wziąłem geodetę, który dokonywał podziału, bo mówił, że to ogarnie w 3 tygodnie, a czekałem 3miesiące. W tym czasie dokumenty z urzędów (mapki, wypis i wyrys z MPZP) oraz badanie geotechniczne to ok miesiąc. Jak nie ma MPZP i
@perfumowyswir: czas wydania pozwolenia to 65 dni jak wszystko będzie, a jak ktoś buduje pierwszy raz to wiele rzeczy nie przewidzi. U mnie np. dodatkowo uzgodnienie zjazdu włacznie ze zrobieniem go czyli zajęcie pasa itp. a wszystko trwa po kilka tygodni każdy papierek. Decyzja że nie trzeba odralniac terenu przedłuzyła pozwolone o kilka następnych tygodni.