Wpis z mikrobloga

@CeZ_: @Tenebrisss: Nitro juz szoruje mocno po dnie. Srednia widzow to okolo 1-2k, a w piku ma maks do 4k. Co do kontraktow, to z tego co mi wiadomo, to dostaja je jesli zgodza sie robic jakies reklamy hazardowe. Wydaje mi sie, ze Polska szybko dobierze sie do dupy Polski streamerom za promowanie hazardu
Wydaje mi sie, ze Polska szybko dobierze sie do dupy Polski streamerom za promowanie hazardu


@ElementalX7: np. taki Galineos mieszka w barcelonie i sobie streamuje ruletki dla polskiej publicznosci itp. Az dziwne ze nitro się z prawnikami w tej sprawie nie konsultował, bo mając niemieckie obywatelstwo, kilkanascie lat mieszkania w hiszpanii + znajomość języka hiszpańskiego, to taki roczny wyjazd do hiszpanii i kontrakt ze Stake ustawiłby go lepiej niż walki w
@CeZ_: Nie jestem pewien, ale rok wyjazdu chyba nie pomoze. Gdyby chcial oficjalnie sie przeniesc, to prawdopodobnie musialby sie ciagac po urzedach itp. Sam przenoszac sie z BE do PL, mialem troche problemow (z firma gdzie mam udzialy)
Nie jestem pewien, ale rok wyjazdu chyba nie pomoze


@ElementalX7: dlatego napisałem, że mieszkał kilkanaście lat w hiszpanii + ma niemieckie obywatelstwo co by działało dla niego na plus niż na minus w takiej sprawie... Musiałby się z prawnikami konsultować i wszystko posprawdzać, ja sobie tylko gdybam.
@CeZ_: Tak, tylko z reguly tak jest, ze podlega sie pod prawo kraju, ktory jest centrum twoich interesow (Mieszkasz, placisz ubezpieczenie, prowadzisz firme / pracujesz itd). Znajomy pracowal zdalnie jako grafik. Przeprowadzil sie z Belgii do Luksemburgu nie oficjalnie (Placil skladki w BE, konta bankowe i inne takie). Po 2 latach ogarneli i dobrali mu sie do dupy
@ElementalX7: Przecież wystarczy, że założy firmę gdziekolwiek indziej gdzie hazard jest dozwolony i siema :) Nawet głupie Niemcy.

@CeZ_: Skąd wiadomo, że ma niemiecki obywatelstwo? Przecież to jebnie ironią na kilometr ;)
@CeZ_: Co to dokładnie za dokument bo z tego filmiku średnio widać co to jest i po jakiemu.

Poza tym jaką on ma przynależność do Niemiec poza tym, że ma jakieś korzenie? Obywatelstwa nie dostaje się tak od ręki bo masz korzenie niemieckie ¯\_(ツ)_/¯ Znajomy mimo, że mieszka w Niemczech już od ponad 10 lat to i tak dopiero po 7 latach życia tam udało mu się dostać, a tutaj typ
@Tenebrisss meh. Zyniak miał 3.7k wczoraj, a był stream transtv. Każdy w miarę ogarnięty influ powinien ogarniać, że w swoim peaku powinien ogarnąć miejsce dla społeczności. Kiedyś był to fejs i grupki, a teraz discord. Pozwala to trzymać społeczność razem i zawsze ktoś z Tobą zostanie i będzie wspierał.
@Insane_Mike: Oczywiście, że nie. Jak myślisz dlaczego firmy są zakładane w Czechach czy gdziekolwiek gdzie sprzedaż wyrobów tytoniowych przez internet w Polsce jest zabroniona? No właśnie :) Firma w Czechach, sprzedaż w Polsce. Sytuacja 1:1