Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wy to jesteście niesamowici. Siedzicie sobie w tym kółeczku #!$%@? i odgórnie odrzucacie jakiekolwiek rady od kogokolwiek, kto z wami tam nie siedzi, bo przecież to normik, mimo że wcześniej mógł być tym przegrywem, ale z tego wyszedł. Wy nie widzicie poważnie, że w ten sposób będziecie słuchać jedynie nieskutecznych rad, skoro słuchacie tylko innych przegrywow?

Gdybym się ograniczał do tinderow i innych takich to nigdy bym ani znajomych, ani dziewczyny nie miał. Miej mordę 2/10 i jedyne czego próbujesz to portale, gdzie morda to twój jedyny argument. Super pomysł xD

#przegryw #redpill
  • 46
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy: No dla mnie posiadanie takich poglądów jednoznacznie klasyfikuje kogoś jako przegrywa,osobę toksyczna i taka od której chce się trzymać z daleka. Z tego co z ludźmi rozmawiam, to raczej wszyscy podzielają mój pogląd, a każda dziewczyna opisująca najgorsza randkę w swoim życiu opisywała właśnie takiego modelowego pigularza.

Powiedz mi, co to zmienia, ze ktoś się sam nie uważa za przegrywa jak uważa go za niego społeczeństwo? ( ͡° ͜
przecież prawdziwym źródłem przegrywu jest lenistwo


@Wera94: to + brak odwagi i zero prawdziwych ambicji. jak powszechnie wiadomo szare myszki tylko za chłopaki z takim zestawem się oglądają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aegispolis:

No dla mnie posiadanie takich poglądów

Znaczy jakich? Że baby chcą szukać dla siebie jak najlepszych partii, więc jeśli chcesz mieć fajną sztunię to trzeba nad sobą popracować?
Że świat od lat pięćdziesiątych trochę się zmienił, więc #!$%@? konserwatystów o powrocie do patriarchatu jest tylko takim sobie #!$%@?, i jak się chce mieć ogarnięte życie to niestety trzeba przestać wierzyć w świat z disneyowskich bajek?
Że jak laska ma czwórkę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Że baby chcą szukać dla siebie jak najlepszych partii, więc jeśli chcesz mieć fajną sztunię to trzeba nad sobą popracować?
@Trauma_Teddy: pigularze to raczej twierdzą że czego byś nie robił, to jak nie masz idealnych wymiarów szczęki to nawet nie podchodź do kobiet. I ogólnie nic nie warto, bo baby to zło i gady. To o czym ty mówisz to nic z tym toksycznym mizoginistycznym środowiskiem nie ma wspólnego. I dobrze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PochlaniaczChleba: tych tzn których? Jakoś dziwnym trafem zawsze słyszę, że te próby ograniczają się do tinderow i pójścia na siłkę, a na te sensowne rady jest mnóstwo wymówek, by ich nie robić, bo wymaga to wysiłku. No i pierwsza przemiana musi się zadziać w głowie - trzeba zerwać z tymi poglądami które doprowadziły cię do takiego miejsca.
No i pierwsza przemiana musi się zadziać w głowie - trzeba zerwać z tymi poglądami które doprowadziły cię do takiego miejsca


@aegispolis: czyli lata terapii, bo takie rzeczy nie dzieją się od tak. Oczywiście trzebaby trafić na odpowiedniego terapeutę i właściwy nurt którym ja przeprowadza. Jeżeli uważasz, że zmiana nawyków i sposobu myślenia, który był budowany przez lata można od tak, to nie wiem co Ci napisać.

To że dana rada
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeżeli uważasz, że zmiana nawyków i sposobu myślenia, który był budowany przez lata można od tak, to nie wiem co Ci napisać.
@PochlaniaczChleba: no nie, nie uważam tak. Ale kiedyś trzeba zacząć. Wiesz, kiedy chcesz wyjść z dołka, to najpierw przestań kopać.

No i rada rada, że aby poznać ludzi trzeba pójść tam, gdzie ci ludzie są, to akurat dość uniwersalna sprawa, nie sądzisz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis:

pigularze to raczej twierdzą że czego byś nie robił, to jak nie masz idealnych wymiarów szczęki to nawet nie podchodź do kobiet. I ogólnie nic nie warto, bo baby to zło i gady. To o czym ty mówisz to nic z tym toksycznym mizoginistycznym środowiskiem nie ma wspólnego. I dobrze wiesz o tym zdaje się, tylko teraz przedstawiasz to jako coś wyważonego, czym to nie jest.


To nie redpill, tylko
@aegispolis: no ale tak jak mówię, ja już tam byłem, robiłem i wiem jak to wygląda. Co do sposobu myślenia, chodziłem na terapie, byłem na oddziale psychiatrycznym otwartym, co do bycia tam gdzie są ludzie, chodziłem z kolegami do hehe pubów i klubów. Ja też nie jestem typowym przedstawicielem tagu bo mam 30 lat i za młodu byłem nawet w dwóch związkach. Ale prawda jest taka, że gdy masz obrzydliwa mordę,
To nie redpill, tylko blackpill.

Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale zgrywasz eksperta.


@Trauma_Teddy: nie no, wiem, że wy się próbujecie odróżniać, bo każdy jeden chce być lepszy od innych. Ale to serio jedno i to samo gówno dla całej reszty, niezależnie od tego co ty o tym sądzisz.

Każdy zdrowy człowiek ma zaburzone postrzeganie swojej osoby.


@Trauma_Teddy: Ale nie wszystkich postrzeganie odbiega tak od ogółu społeczeństwa. Ogólnei wszystkie
Widzę wasz płacz o pomoc


@aegispolis: xD

Sorry, ale jak już to wolę żeby mi pomagała jakaś napalona Julka a nie ty. Przynajmniej w kwestii ruchania.

No i wiesz - niektórzy posiadają coś takiego jak empatia i chcą pomóc innym, aby inni mieli łatwiej.


@aegispolis: Akurat ty chcesz żeby przegrywy pomogli tobie karmić swoje ego.
Sorry, ale jak już to wolę żeby mi pomagała jakaś napalona Julka a nie ty.


@M_xxx: Ja nie wiem, mam ci wskazać drogę do wyjścia z tego wątku, czy co? XD

wręcz przeciwnie, wyjście hehe do ludzi i poznawanie obcych jest jedną z częściej podawanych rad,


@PochlaniaczChleba: Ale mi tam wisi, co ci inni ludzie mówią. Ja ci mówię to, co wiem, że działa, bo sprawdziłem to na sobie. Nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis:

nie no, wiem, że wy się próbujecie odróżniać, bo każdy jeden chce być lepszy od innych.


Redpill różni się od blackpilla mniej więcej tak jak prawosławie od satanizmu. Nawet nie próbujesz udawać że wiesz o czym mówisz wrzucając typów pokoju Rollo Tomassiego czy Kevina Samuelsa do jednego wora z blackpillem.

Ogólnei wszystkie twoje wywody widzę opierają się na jakiejś próbie relatywizacji i potem tłumaczeniu na tej podstawie zupełnie niezwiązanych rzeczy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis:

Nawet go głupie wyjście do na kurs tańca, z którego dzisiaj tak ochoczo szydzicie, jest znacznie lepszą opcją niż wszystko to, co opisałeś


I po raz kolejny udowadniasz że mylisz redpilla z blackpillem.
Jednym z wyznaczników miejsca na "drabinie atrakcyjności" jest wg redpilla tzw. umiejętność gry, czyli mówiąc w skrócie ogół umiejętności społecznych. I właśnie taniec jest traktowany przez wielu mężczyzn jako element poprawiający ich atrakcyjność w oczach kobiet.

Poczytaj