Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wy to jesteście niesamowici. Siedzicie sobie w tym kółeczku #!$%@? i odgórnie odrzucacie jakiekolwiek rady od kogokolwiek, kto z wami tam nie siedzi, bo przecież to normik, mimo że wcześniej mógł być tym przegrywem, ale z tego wyszedł. Wy nie widzicie poważnie, że w ten sposób będziecie słuchać jedynie nieskutecznych rad, skoro słuchacie tylko innych przegrywow?

Gdybym się ograniczał do tinderow i innych takich to nigdy bym ani znajomych, ani dziewczyny nie miał. Miej mordę 2/10 i jedyne czego próbujesz to portale, gdzie morda to twój jedyny argument. Super pomysł xD

#przegryw #redpill
  • 46
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yvnz: no to jest straszna sekta. Kiedyś na tym tagu siedziałem to prawie sam uwierzyłem, że życie przegrywa moim jedynym przeznaczeniem. Dobrze że chociaż wtedy to środowisko jeszcze nie było pełne mizoginow, teraz to w ogóle wygląda banda edgy ośmiolatków. Oczywiście nie wszyscy, ale jak ktoś nieironicznie pisze o jakichś pigułkach to xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: przecież prawdziwym źródłem przegrywu jest lenistwo, myślałam że to oczywiste xd dorabiają sobie teorie żeby tylko broń boże nie ruszyć dupy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ikimrdbeietocytynal: bo próbowałem i za cholerę tam powodzenia nie mialem. Po prostu zero matchy, albo ghosting. A wcale nie mam takiej najgorszej mordy. Za to w sytuacjach gdy mogę pokazać coś więcej niż mordę, to jednak się dało.
@Wera94: Ale o czym Ty w ogóle #!$%@?? jakie lenistwo? Jak chłop o mordzie 2/10 i wzroscie 165cm ma podbić do jakiejkolwiek dziewczyny, kiedy jedyne co go czeka to wyśmianie, ostracyzm i beka z krasnala XD. Co ma taki chłop zrobić, nie masz pojęcia co piszesz. LENISTWO XD Lenistwo to nie zainteresowac się tematem przegrywu i pisac takie dyrdymały jak Ty. A i gdybym był mizoginem, to napisałbym, że tylko kobiety
@aegispolis: szkoda gadać. Sam polecałem absolutne minimum, podstawy podstaw, czyli ogarnięcie wizerunku, podstaw samoobrony, drobnych napraw, podstawowych manier, trochę siłowni i chociaż tych dwóch języków obcych, by nabrać obycia i być może znaleźć znajomych wśród obcokrajowców. I jaki wynik? Banda jęczydup przyczepiła się jedynie do sugerowanych przeze mnie cen za ciuchy. KURTYNA.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy: Tu nie chodzi o to za kogo Ty się uważasz xD

@GalAnonimowy: no bo takie rady to są imho trochę drugorzędne. Przede wszystkim to trzeba mieć jakąś okazję by w niezobowiązujący sposób poznawać ludzi (nie tylko w celach randkowych). A druga sprawa, to znacznie łatwiej jest poznawać i dogadywać się z ludźmi, z którymi łączy cię jakiekolwiek zainteresowania. Ot tyle - ale wiadomo, że to nie cudowna recepta na