Wpis z mikrobloga

@mentari: wiem, widziałem... ale jestem "z tych" którzy wolą zapłacić więcej i mieć eng ( ͡° ͜ʖ ͡°)
od czasów gameboya do 3dsa to się sprawdzało..

zirytowało mnie jednak że wczoraj switcha kupiłem po 1623zł, dzisiaj z tego samego linka jest po 1559zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po ang też była... Kto daje #!$%@? o okładki? Nie można wydrukować sobie oryginału i wsadzić? xD


@mentari: przy odsprzedaży za X lub XX lat ma to znaczenie, angielskie wersje są łatwiej zbywalne i osiągają wyższe ceny niż jakies lokalne wypusty, więc drukowane okładki to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taki świat, że po jakiś okresie nie liczy się już sam produkt, ale również -
@mentari: nie lubie starych czesci, nie lubie nowej. najnowsza glownie gatunkowo mi nie pasuje - totalny open world nie jest dla mnie, wole bardziej linowe doznania, ale tez nie korytarzowki bez chwili wytchnienia. a fabularnie to juz kompletnie mi nie pasuje. po co sie meczyc jak mam backloga gier ktore mi odpowiadaja?
@mentari: Mi się dobrze ciśnie, bardzo przyjemna gra. Zrobiłem sobie w międzyczasie przerwę na poksy Scarlet, ale w połowie poksów już nie mogłem się doczekać powrotu do Hyrule ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale po co sprzedawać za XX lat?


@mentari: inwestycja na emeryturę ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo po prostu zostanie dla potomków.. może ucieszą się, ja bym się ucieszył gdyby mi ojciec lub dziadek zostawił jakieś zabytki z lat młodości... a produkty nintendo bardzo ładnie nabierają z czasem wartości.
@mentari: 3 razy odbiłem ale jak zażarło to zacząłem grać w piątek o 18:00 i z przerwami skończyłem z nocy niedziela/poniedziałek ok 3:00 (w sensie posiedzenie skończyłem. Tak to jeszcze miesiąc był nonstop grany) To mega specyficzny tytuł i jak ktoś chce być prowadzony po sznurku to się nie odnajdzie.
@mentari: dla mnie mega gra, wróciłem teraz po latach aby wymaksować. 120 świątyń zrobionych, niecałe 600 korok seeds (900 jest), główne guest zrobione, kilka dodatkowych zostało. Wspomnienia, dziecka wszystko jest