Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Świetne to High on life, zwłaszcza oczywiście ze względu na humor, ale zepsuli z tym strzelaniem.
W sensie za dużo, a jest nijakie.

Nie wiem tego, ale przypuszczam, że popularne silniki mają zaimplementowany jakiś domyślny, poprawny model strzelania (lub łatwo to zrobić) i tu mamy do czynienia z takim właśnie poprawnym strzelaniem.

Moim zdaniem lepiej by było zrobić z tego taką grę przygodową, z jakimiś zagadkami środowiskowymi (są nawet potrzebne elementy) i tak dalej, trochę platformer FPP.
Walki powinno być sporo mniej a w przypadku bossów to powinno polegać na znalezieniu sposobu. Bardziej unikanie i np. czekanie na odpowiedni moment, żeby coś zrzucić, czegoś użyć itd. Jak walka z bossem w Portalu. A jest kiepskie skrobanie paska życia.

Mimo wszystko gierka mocno siadła i z przyjemnością skończę na pewno. Tylko szkoda, że poszli w to takie se strzelanie.

#xbox #gry
  • 8
@m4rciniak: Zmieniłem poziom trudności pod koniec na najniższy by przelecieć fabułę bo strzelanie jest absolutnie tragiczne, tak złego nie widziałem od lat. Przypomina te gierki wojenne od CI co były w kioskach po 10zł.
Za to cała reszta gry jest całkiem fajna i czekam na kontynuacje gdzie gameplay dogoni dialogi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syskiev: no i ja chętnie pogram w jakaś kontynuację, bo ostatecznie bardzo mi siadła.

Całkiem zapomniałem co do strzelania - pół biedy, że jest średnie, to podczas walki włącza się zawsze ta sama irytująca muzyka. Taka jakaś chaotycznie jazgocząca, co do reszty psuje całe doświadczenie :-)