Wpis z mikrobloga

@m3n3lli zazdroszczę heartgolda na dsa, żeby teraz dorwać oryginał to trzeba tyle wydać, że ło baben ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Metanemesis oj tak, tylko ponytka z ognistych jest z wyjątkiem początkowego (przynajmniej do momentu, do którego doszedłem - 7 odznaka). I po raz pierwszy w życiu (a mam już prawie 30 lvl) ogarnąłem sobie machampa, alakazama, golema i gengara. Wymieniłem się między swoimi dwoma dsami xD
@Urtah Ale wiesz, że możesz wymieniać się normalnie przez Nintendo WFC i istnieją oferty wymiany pokemonów przez GTS w grze?

Wpisz w Google "Pokemon Classic Network" a na YT zobacz sobie jak skonfigurować DS'a aby działał WFC ( ͡º ͜ʖ͡º)
@m3n3lli:

Nigdy nie brałem się za competitive bo to miejsce pełne cheaterów albo hardkorowych graczy co nie robią nic tylko całe dnie śrubują staty i śledzą metę.

Cheatowanie w competitive to raczej normalne zjawisko i nie ma się co dziwić. W poprzednich grach mogłeś łapać tylko 1 legendę na grę, a w przypadku takiego grania to potrzebujesz kilka takich pokemonów o różnych naturkach i evsach. W rozgrywce i tak wygrywa skill/szczęście,